Nemokamos „dešrelės“ storina biurokrato piniginę

0
871
Vienam Radviliškio valdininkui eko maklė neša naudą, nes visos rajono mokyklos moka atlygį, kol vyksta nemokamo maitinimo afera.

„Įrašymas beveik visų ekologiškų produktų į [nemokamo mokinių maitinimo] konkurso sąlygas yra absoliuti apgaulė viešuosiuosepirkimuose. Iš anksto užprogramuota apgaulė tam, kad laimėti konkursą“, – rėžė Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos narė, darbietė Zita Žvikienė Kontrolės komiteto metu, kai buvo svarstoma apie vykdomą sutartį, kurią nutraukė teismas, ir apie naujai organizuojamą konkursą nemokamo moksleivių maitinimo paslaugos įsigijimui.

Socdemo Kazimiero Račkauskio vadovaujamas politinis organas ir vėl kapstėsi po eko maklę, kurioje pastaruoju metu daugiausiai naudos gauna A.Matuzevičius. Nors švietimo įstaigų vadovai gauna velnių dėl blogai padarytų darbų, tačiau biurokratui ir toliau yra mokami tūkstančiai eurų už teisines paslaugas iš mokyklų sąskaitų. Valdininkas vadovauja Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Juridiniam ir Viešųjų pirkimų skyriui ir yra tiesiogiai pavaldus administracijos direktorei Jolantai Margaitienei. Dėl šio reikalo korupcinių paraiškų į rajono Tarybą kreipėsi Specialiųjų tyrimų tarnyba, bet administracijos parengtame aiškinime meras Vytautas Simelis nurodo nematantis jokių problemų.

Apie tai skaitykite “Visuomenės balso” šios savaitės savaitraštyje, kurį galima įsigyti artimiausioje parduotuvėje ar prekybos centre.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia