Nepanikuokite, bet būkite informuoti

0
887
Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl šiaulėniškio sumušimo.
Dovanos

Vykstant karui Ukrainoje, vis daugiau Lietuvos žmonių jaučia nerimą. Ne išimtis ir Radviliškio rajono gyventojai. Kai kurie jų kreipiasi į redakciją ir prašo informacijos, ką ir kaip reikėtų daryti karo ar karinių veiksmų atveju.

Baiminasi

Su redakcija susisiekusi radviliškietė Ina teiravosi, ką reikėtų daryti, jei atsitiktų blogiausia. „Gyvenu devynaukštyje, ir nejaugi turėčiau slėptis namo rūsyje? Ar yra kur nors koks nors planas ar numatyti veiksmai, ką civiliams reikėtų daryti, kur eiti? Ar yra mieste slėptuvių?“, – klausimus bėrė gyventoja. Ji ne vienintelė su tokio pobūdžio klausimais, nes nerimaujančiųjų yra nemažai. Anot pašnekovės, jos pačios vaikai jau ruošiasi važiuoti į Švediją ir Vokietiją.

Nepasiekiami

Radviliškio rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijai vadovauja Jolanta Margaitienė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė. Komisijos sekretorius yra už civilinę saugą atsakingas vyr.specialistas Vidmantas Benevičius, tačiau jie abu buvo nepasiekimi redakcijai.

72.lt

Priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos yra sukūręs interneto puslapį 72.lt. Jame yra pateikiama visa aktuali informacija, ką daryti ekstremaliųjų situacijų atveju. Taip pat nurodytas žemėlapis, kur žmonėms reikėtų rinkti tokiais atvejais. Radviliškio rajono kol kas išlikusi tik viena slėptuvė – tai Maironio gatvės pabaigoje esanti sovietiniais laikas statyta slėptuvė. O gyventojams siūloma rinktis artimiausią mokyklą, darželį ar kitą viešosios paskirties pastatą.

Ankstesnis straipsnisKvietė brolį kavos, bet rado lavoną
Kitas straipsnisGalimybė parduoti savo namus brangiai: savivaldybė perka du būstus

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia