„Norfa“ prekiavo nekokybiškais maisto produktais

0
28961
Prekybos centre „Norfa“ siaučiantis viskio mėgėjas vis įkliuna apsaugos darbuotojams į rankas, bet savo pomėgio nemeta. Už pastarąjį savo žygį radviliškiečiui teks susimokėti gana solidžią baudą.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai, reaguodami į kiekvieną skundą dėl maisto produktų kokybės, tinkamumo vartoti termino, ženklinimo pažeidimų ir kt., atlieka patikrinimus. Neseniai tikrintojams apsilankius „Norfa“ parduotuvėse aptiktas ne vienas maisto produktas, kuris prasilenkia su keliamais reikalavimais, tiek, kad jais apskritai neturėjo būti prekiaujama.

Negerovės vaisių skyriuje

Patikrinus prekybos centruose „Norfa“ parduotuves nustatyta, kad GOLDEN razinos (1kg), kuriomis buvo prekiauta „Norfos“ prekybos centruose, yra nesaugios ir neatitinka teisės aktuose nustatytų saugos reikalavimų.

Taip pat paaiškėjo, kad reikiamų reikalavimų neatitinka ir iš Turkijos atvežti raudonieji greipfrutai bei didieji mandarinai. Dėl kokių priežasčių šios prekės neatitinka maisto prekėms keliamų reikalavimų, parduotuvės atstovai viešai nekomentuoja. Sprendžiant iš viešai išplatinto „Norfa“ pranešimo, minėtų prekių žmonės pastaruoju metu galėjo įsigyti bet kurioje parduotuvėje.

Kaip viešai įvardija „Norfos“ administracijos atstovai, įsigijusieji netinkamas prekes turi galimybę susigrąžinti už jas sumokėtus pinigus. Pirkėjai prašomi per artimiausią savaitę  užsukti į „Norfos“ prekybos centrą. Žinoma, pinigus pavyks atgauti tik tiems, kurie dar nespėjo minėtų maisto produktų suvalgyti. Jei kasos kvitas prarastas, pinigai bus grąžinti pateikus bet kurią iš  minėtų prekių bei pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Vertėtų neišmesti kvito

Pasak VMVT atstovų, žmonės skundėsi dėl pakitusio produktų kvapo, konsistencijos, blogų skoninių savybių.

Teisę grąžinti maisto prekę turi tie, kuriems pavyko išsaugoti pirkimo čekį, ir tol, kol nesibaigė produkto tinkamumo vartoti terminas. Jeigu pardavėjai atsisako grąžinti pinigus ar pakeisti gaminį, kiekvienas gali kreiptis į VMVT visą parą veikiančiu nemokamu numeriu 8 800 40 403 arba užpildyti elektroninę skundo formą – anketą.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia