Opozicijos lyderis G.Lipnevičius gali džiaugtis didžiausia alga

0
2767
G.Lipnevičius - didžiausią algą gaunantis politikas Taryboje. Jis redakcijos žiniomis neatsisakė šios algos nepaisant fakto, kad yra vienas turtingiausių politikų šios kadencijos Taryboje. Politika komentarui nebuvo pasiekiamas.
Dovanos

Po liepos pirmos įsigaliojus Vietos savivaldos įstatymo pataisoms savivaldybių tarybų nariams pradėtas mokėti atlyginimas. Ne išimtis ir Radviliškio rajono savivaldybės Taryba. 25 politikams vien už liepos mėnesį iš biudžeto buvo skirta 28 387,80  eurų suma. Tai gerokai daugiau nei buvo pagal ankstesnę praktiką, kai politikai “išsigrynindavo” čekiukus už kanceliarines išlaidas. Į rankas politikai gavo beveik 17 140 eurų, kuriuos į biudžetą sunešė mokesčių mokėtojai. Į šią sumą neįeina mero, jo pavaduotojų, patarėjo ir dviejų Tarybos sekretorių atlyginimas.

Liepos pradžioje Radviliškio miesto gimtadienio proga suorganizuotame furšete G.Lipnevičius buvo pastebėtas prastos būklės. Spėjama, kad politikas tokią būklę galėjo pasiekti vartodamas alkoholinius gėrimus.

Iš Tarybos narių daugiausiai gauna Gediminas Lipnevičius, Lietuvos regionų partijos atstovas. Jam už liepą, kai nevyko nė vienas Tarybos posėdis, buvo sumokėta 1 285,48 eurai. “Į rankas” opozicionierius gavo 826 eurus. Tiek pat gavo ir komitetų bei komisijų pirmininkai kaip konservatoriai Skaidra Dišlė, Darius Jurėnas ir Romas Kalvaitis, valstietis Aurimas Gaidžiūnas, darbietė Zita Žvikienė, socialdemokratas Saulius Luščikas, žaliasis Vytautas Simelis, demokratas Vilmantas Petuška. Šiek tiek mažiau gavo pirmininkų pavaduotojai. Eilinis Tarybos narys, neužimantis jokių postų, pavyzdžiui konservatorė Jolanta Margaitienė, gavo 688 eurus į rankas arba 1 071,24 eurus ant popieriaus.

Maždaug tiek pat pinigų iš biudžeto reikės ir už rugpjūtį. Paklaustas iš kur paims tokią lėšų sumą, meras Kazimieras Račkauskis tikino, kad tai turės spręsti ir pati Taryba, kuri skirsto rajono biudžetą. Tad savo algų finansavimą svarstys patys politikai.

 

Ankstesnis straipsnisRajono valdžia kviečia į diskusiją apie lytiškumo programą
Kitas straipsnisSeksualinių paslaugų užsigeidęs radviliškietis liko be pinigų

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia