Paaiškėjo kandidatai į Radviliškio ligoninės vadovus

0
12603
Radviliškio ligoninės direktoriaus vietą pretenduoja užimti du kompetentingi medikai: A. Čiūdarienė ir V. Sudaris.
Dovanos

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos atstovai baigė dokumentų priėmimą dėl Radviliškio ligoninės vadovo pozicijos. Aiškėja, kad į įstaigos vadovo vietą pretenduoja du kandidatai: Šeduvos pirminės sveikatos priežiūros centro vadovė  Aušra Čiūdarienė ir dabartinis Pakruojo ligoninės direktorius Vygantas Sudaris.

Medicinos įstaigos vadovo kėdė atsilaisvino ją palikus Vaidui Smalinskui. Jam išėjus laikina ligoninės vadove paskirta jau minėta 51-erių metų A. Čiūdarienė. Laikinosios ligoninės vadovės išsilavinimas yra aukštasis magistrinis – 2008 metais ji baigė Mykolo Riomerio universitete sveikatos apsaugos įstaigų administravimą. 2006 metais Klaipėdos universitete įgijo reabilitacijos ir slaugos bakalauro laipsnį. 1993 metais pabaigė Kauno medicinos mokyklą, kurioje įgijo medicinos slaugytojos specialybę. Nuo 2012 metų ji dirba Šeduvoje, o prieš tai keletą metų vadovavo rajono Visuomenės sveikatos biurui.

Laikinai Radviliškio ligoninei vadovaus A.Čiūdarienė

A.Čiūdarienės konkurentas – rimtas riešutėlis. 59-erių metų V. Sudario darbinė patirtis taipogi ne mažiau turtinga. Kandidatas 1983 m. jis baigė Pakruojo rajono Rozalimo vidurinę mokyklą ir tais pačiais metais įstojo į Kauno medicinos mokyklą. 1985 m. ją baigė ir įgijo felčerio laboranto specialybę.  1988 m. įstojo į Kauno medicinos akademiją. 1998 m. baigė ir įgijo gydytojo otorinolaringologo specialybę.  2004 m. Kauno medicinos universitete baigė tęstines visuomenės sveikatos vadybos magistro studijas.  1998 m. pradėjo dirbti pagal specialybę gydytoju Pakruojo ligoninėje.  Nuo 2000 m. vasario mėn. – tos pačios ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotojas.

Nuo 2000 m. gruodžio mėn. VšĮ Pakruojo ligoninės vyriausiasis gydytojas ir direktorius. Politinis V. Sudario bagažas taipogi nemenkas: 2000 metais jis kandidatavo į Pakruojo rajono tarybą su tuometine Liberalų sąjunga. Dabar V.Sudaris yra Lietuvos socialdemokratų partijos narys. Taip pat buvo ilgametis Vytenio Andriukaičio, buvusio Eurokomisaro, atsakingo už sveikatą ir maistą, patarėjas visuomeniniais pagrindais. Dar jis yra Privalomojo sveikatos draudimo fondo stebėtojų tarybos narys.

Radviliškio ligoninės vadovui žadamas nemenkas atlygis. Kaip viešai skelbiama Radviliškio rajono savivaldybės administracija, įstaigos direktoriaus mėnesinės algos pastoviosios dalies dydis – 4756 Eur. Ir ši suma dar ne galutinė, nes kintamosios dalies dydis priklausys nuo praėjusių metų įstaigos veiklos finansinių rezultatų ir dažniausiai pasiekia papildomus 20 procentų.

Nuo vadovo nemažai priklauso įstaigos mikroklimatas bei darbuotojų emocinė būsena, tačiau konkursą stebėti nepareiškė nei vienos profsąjungos atstovai. Radviliškio ligoninėje veikia tiek Lietuvos gydytojų sąjungos skyrius, tiek Lietuvos medicinos darbuotojų profesinės sąjungos skyrius. Ar nepasikartos Raseinių ligoninės vadovo konkurso istorija, kai vieno pretendento bendrapartiečiai sukėlė nemažą ažiotažą dėl menamai neskaidraus konkurso, parodys laikas. Tai jau antra sveikatos įstaiga rajone, kurioje vyksta vadovo konkursas po naujojo mero išrinkimo.

Ankstesnis straipsnisApgavikai radviliškiečio vardu prisipirko prabangių telefonų
Kitas straipsnisŠeduvos gimnazijoje per langą iškrito mokinys

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia