Paberžių kaime gaisras visiškai sunaikino namą

0
649
Nuo pražūties moteris išgelbėjo pro šalį einanti mergina, kuri jas pažadino.
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Stipriai spustelėjus šalčiams kilo rizika, kad nesaugios krosnys ar nevalyti kaminai taps gaisrų priežastimi. Vos dvi dienos praėjo nuo skaudžios nelaimės Radviliškio mieste, kai gaisre sudegė senolė. Tokio paties likimo tik per stebuklą išvengė Paberžių kaimo gyventoja ir jos draugė.

Vieną sausio mėnesio vakarą moterys jau buvo susiruošusios miegoti, kai į duris pabeldė paauglė. Smarkiu beldimu į duris ji prižadino velnio lašų prisiragavusias moteris. Pasirodo, pačiu laiku, nes koridorius degė atvira liepsna.

Abi kaip stovi išlėkė į lauką. Iškviesti gaisrininkai nelabai kuo galėjo padėti. Neilgai trukus liepsnos apėmė namą ir jį supleškino iki pamatų. Vos per kelias akimirkas viena gyvenanti moteris neteko viso savo turto. Per gaisrą ji apdegė veidą, tad greitoji ją išvežė į ligoninę.

Kitą dieną nelaimėlė gretimame kaime ieškojo naujo būsto. Jos vaikai gyvena užsienyje, bet kaimynė įsitikinusi, kad po gaisro namų netekusiai mamai padės jos atžalos. Kaimynė atviravo, kad gal net pavyks nusipirkti nedidelį namuką, kuriame bus virtuvėlė ir miegamasis.

Grinkiškio seniūnė Giedrė Bložienė redakcijai sakė: „Per gaisrą namo netekusi Svetlana Bliutienė jau buvo seniūnijoje. Mes jai padėjome surašyti prašymą dėl vienkartinės kompensacijos skyrimo. Gal jau net turėjo pasiekti Socialinės paramos skyrių, kuriame bus sprendžiama, kiek skirti. Moteris šioje situacijoje stengiasi kaip tik išmano. Jos giminaičiai jai siūlo pagalbos įsikeliant į vieną ar kitą namuką. Suprantama, namui gal reikės kokio remonto, bet svarbu, kad turės stogą virš galvos. Geri žmonės jai atvežė ir patalynės, ir kitų buities daiktų. Kiek man žinoma, jos vaikai iš užsienio taip pat padės su pinigėliais. Svetlanai jau pasiūlyti keli variantai, o savivaldybė norėjo skirti socialinį būstą Šiaulėnuose. Bet ji nori likti kuo arčiau Paberžių kaimo. Netoliese yra nemažas ūkininkas, pas kurį ji padirba ir taip gali galą su galu sudurti.“

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar