Pakiršinyje – rastas upėje nuskendęs vyras

0
1775
Policija aiškinasi, kokiomis aplinkybėmis Kiršino upelyje nuskendo Pakiršinio gyventojas.

Radviliškio policijos pareigūnai aiškinasi mįslingos istorijos aplinkybes. Sekmadienio pavakare Kiršino upelyje buvo rastas 58 metų Pakiršinyje esančio Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro darbuotojas. Skenduolio kūnas buvo be išorinių smurto žymių, nors kaime pasigirdo kalbų apie galimą susidorojimą su vyriškiu.

Šiaulių AVPK atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė patvirtino, kad pareigūnai nužudymo versijos net netiria. Tačiau kada tiksliai nuskendo Pakiršinio kaimo gyventojas, ji pasakyti negalėjo: “kada nuskendo – neaišku, nes artimieji jį gyvą matė prieš pora dienų.”

Vyrą rado moteris, kurį vedžiojo šunį. Iš pradžių ji pamatė striukę ir tik priėjusi artyn suprato, kad ten guli negyvas vyriškis. Centrui vadovaujanti Elžbieta Karaliūtė patvirtino, kad nuskendęs vyras buvo jos įstaigos darbuotojas. Vadovė apie mirusį darbuotoją-vairuotoją atsiliepė tik gerais žodžiais. Anot jos, įstaigos kolektyvui ši žinia apie kolegos mirtį yra netikėta ir labai skaudi, nes jis buvo labai puikus darbuotojas.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia