Pašušvyje – nelegalių ginklų sandėlis

0
347
Senoviniai ginklai pareigūnams atrodė pavojingi, todėl juos konfiskavo iš Pašušvio gyventojo.

Vakar policijos pareigūnai su įkalčiais sulaikė 66 – erių Pašušvio kaimo (Šiaulėnų seniūnija) gyventoją, kuris, anot policijos, sukaupė didelį kiekį nelegalių ginklų bei sprogmenų.

Spalio 8 dieną policija gavo informacijos, jog viename Radviliškio rajone esančiame kaime, asmuo neteisėtai disponuoja šaunamaisiais ginklais bei sprogmenimis. Pareigūnai iš gretimo Kelmės rajono nedelsiant ėmėsi veiksmų – gautos informacijos tikslinimas juos atvedė į Radviliškio rajone, Pašušvio kaime, esančią sodybą.

Tą pačią dieną sodyboje pas pensininką, buvo rasti ir paimti II pasaulio karo laikų aprūdiję įvairūs ginklai, tarp kurių „Mosin Nagant“ karabinas su buože bei durklu ant ginklo, du šaunamųjų ginklų vamzdžiai, medžiaginis diržas, kuriame buvo rasti 152 šoviniai, šaunamasis ginklas, panašus į kulkosvaidį, kardas. Taip pat paimtos ir dvi rankinės granatos be sprogdiklių, kurias išsivežė ARO pareigūnai.

Šiaulėnų seniūnė Ieva Bliznikienė sakė, kad įtarianti, kas tas asmuo galėtų būti, bet pridūrė neturinti konkrečių faktų, todėl nekomentavo. Ar visi konfiskuoti ginklai tikrai galėjo būti rasti jos vadovaujamoje seniūnijos teritorijoje, I.Bliznikienė suabejojo.

Pašušvio kaimo gyventojas, įtariamas nelegaliai laikęs ginklus, pareigūnams tvirtino, kad ginklai su šaudmenimis pas jį yra be tikslo jais disponuoti ar juos platinti, nes jis ginklus kolekcionuoja. Anot įtariamojo, visus šiuos karo laikų daiktus rado naudodamasis metalo ieškiklio pagalba. Nepaisant to, Radviliškio rajono gyventojui pradėtas ikiteisminis tyrimas ir jam gresia nuo ketverių iki aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmė.

Parengta pagal policijos informaciją.

Palikti komentarą

avatar