Penkmečio įvykis: pagaliau sutarta dėl „Geležinės lapės“ ateities

0
365

Penktus metus virusios karštos diskusijos dėl „Geležinės lapės“, panašu, bus išspręstos taikiai. Šiandien į Šiaulių miesto savivaldybės vadovų rytinį pasitarimą atvykęs Vilius Puronas sugebėjo rasti bendrą kalbą su miesto meru Artūru Visocku ir apsispręsti dėl „Geležinės lapės“ ateities.

Pasak Šiaulių miesto savivaldybės atstovų, derybos dėl žinomo turistų traukos objekto ateities truko vos 10 minučių.

“Ilgus metus trukusios diskusijos dėl „Geležinės lapės“ nuosavybės, panašu, buvo išspręstos per rekordiškai trumpą laiką. Vos dešimties minučių užteko, kad Šiaulių miesto vadovai su skulptūros autoriumi susitartų dėl principinio dalyko – „Geležinė lapė“ turi oficialiai tapti miesto nuosavybe, miestas turės prievolę ją prižiūrėti”, – teigama Savivaldybės pranešime.

Meras su V. Puronu nusprendė susitikti netrukus po to, kai naujienų portalas www.visuomenesbalsas.lt paviešino straipsnį “Geležinė lapė” – rakštis Šiaulių miesto valdžiai”. Vieši V. Purono pasisakymai neprasprūdo pro mero akis ir jis viešai sureagavo į šią publikaciją.

Dėl „Geležinės lapės“ nuosavybės Savivaldybėje pradėta diskutuoti netrukus po to, kai iš Šiaulių arenos prieigų, prieš V. Purono valią, buvo nukeltas „Penktasis kėlinys“.

Palikti komentarą

avatar