Pirmoji futbolininkų sezono pergalė

0
798
Radviliškis futbolininkai laimėjo pirmąją sezono pergalę. Jie nugalėjo komandą iš Joniškio.

Penktadienį Radviliškio miesto centriniame stadione šeimininkų komanda priėmė vienuolikę iš Joniškio. Turnyrinės lentelės viršuje įsitaisiusi „Saned“ ekipa neabejotinai atvažiavo nusiteikusi laimėti. Bet radviliškiečių komandos nusiteikimas pakišo koją svečiams, kurie namo išvažiavo ne tik be pergalės, bet ir praradę tris taškus. Tuo tarpu trenerio Mindaugo Urnobavičiaus treniruojamiems auklėtiniams tai buvo pirmoji sezono pergalė Lietuvos futbolo federacijos antrojoje lygoje.

Pralaimėtas pirmas kėlinys

Varžovai iš kaimyninio rajono neslėpė ambicijų triuškinti turnyro autsaideriais esančių radviliškiečių. Ataka sekė ataką, o šeimininkai tik retomis progomis galėjo kontratakuoti. Deja, jų pastangos buvo nevaisingos, tuo tarpu joniškiečiai pasinaudojo proga ir pirmieji pelnė įvartį: kėlinio viduryje „Saned“ žaidėjas Ričardas Beniušis nuginklavo Radviliškio komandos vartų sargą Aurimą Žirgulį. 1-0 šeimininkų nenaudai, ir toks rezultatas išliko iki pat pirmojo kėlinio pabaigos, nors svečiai nenustojo regzti atakų prie šeimininkų vartų.

Padėtis nesikeitė

Po pertraukos ant vejos sugrįžę futbolininkai ir toliau demonstravo tą patį žaidimą: svečiai puola, šeimininkai ginasi. Tokia situacija Joniškio ekipai davė vaisių: 61-ąją minutę nuginkluojamas Radviliškio komandos vartininkas, tik šį kartą jaunasis Matas Rimkūnas. Skirtumą padvigubino joniškietis Audrius Račkus.

Supyko

Tai ne juokais supykdė kai kuriuos šeimininkų ekipos žaidėjus. Deginami sportinio pykčio radviliškiečiai perėjo į atvirą puolimą. Ir ėjimas v-bank atsipirko. Praėjus vos penkioms minutėms Radviliškio komandos žaidėjas Laurynas Bratkauskas sušvelnina rezultatą 2-1. Treneris M.Urbonavičius atlieka dar vieną keitimą į aikštę mesdamas Mantą Štankelį vietoje Roko Gedmino. Keitimas atsiperka, nes jau 73-ąją minutę rezultatas lyginamas – M.Štankelis nuginkluoja svečių vartininką Saulių Kužmarskį. Tačiau Joniškio ekipa dar nežino, kas jų laukia netolimoje ateityje.

Saldi pergalė

Lygiosios būtų tenkinę Radviliškį, kuris žaidė prieš penktoje vietoje buvusią lygos komandą. Tačiau apetitas auga bevalgant, todėl šeimininkai nesustojo. Palaikomi vietos sirgalių, FSK Radviliškis klubo žaidėjai užgulė svečių vartus. Stiprus Nerijaus Volkovo smūgis iš toli privertė pašokti visą stadioną – kamuolys suspurdėjo Joniškio komandos vartuose ir jau 3-2 į priekį įsiveržė Radviliškis. Komandos aistruoliai ragino ekipą kovoti iki arbitro švilpuko, kad neišleistų pergalės iš rankų.

Atsilaikė

Joniškio komandos futbolininkai nebesusitvarkė su nervais, nes toks scenarijus akivaizdžiai nepatiko. Nuo 2-0 pirmavimo iki 2-3 pralaimėjimo visiškai netiko, todėl Edmundo Bernoto auklėtiniai iš paskutiniųjų stengėsi išpešti bent jau lygiąsias. Bet šį kartą Fortūna buvo Radviliškio komandos pusėje. Rungtynių pabaigoje pasipylė geltonos kortelės ir keiksmažodžių gausa. Aikštės arbitras Egidijus Amšiejus po dvi geltonas skyrė abiejų komandų žaidėjams. Tačiau vienas svečių Marius Šluta ir toliau nerimo visus siųsdamas po velnių. Jo elgesys buvo deramai įvertintas ir sportininkui buvo parodyta antroji geltona kortelė, kuri virto raudona, todėl futbolininkas rungtynių pabaigoje buvo išvarytas iš aikštės. Radviliškiečiams beliko sulaukti finalinio švilpuko ir džiaugtis pirmąja pergale ne tik namų aikštėje, bet ir sezono metu.