Po LSD dozės – nuogas per Radviliškį

0
2810
LSD poveikis buvo labai netikėtas.

Pavasaris sužadina ne tik hormonus, bet ir kvailumą. Po atliktos policijoje apklausos, paaiškėjo, kodėl 22 metų radviliškietis pirmadienio vakarą blaškėsi nuogas po miesto centrą. Pasirodo, kad problemos buvo prisidarytos, nes jaunas žmogus panoro LSD išbandyti.

Pirmiausiai į įvykio vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai. Pagal gautą pranešimą, policijos pagalbos prireikė, nes, esą mušasi keli vyrai. Bet atvykę pareigūnai pamatė, kad jokių muštynių nėra, o du praeiviai iš visų jėgų bando sutramdyti nuogalių.

Nuo narkotikų apsvaigęs radviliškietis buvo visai neadekvatus. Jis sulankstė BMW duris, nulaužė parduotuvės durų rankeną. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai aprengė jaunuolį su netoliese rastais vyro drabužiais. Kadangi su nuogaliu nepavyko susikalbėti, o jis dar dantimis žalojo kūną, policija jį nuvežė į Radviliškio ligoninę.

Radviliškio ligoninėje buvo atliktas testas narkotinėms medžiagoms organizme nustatyti. Bet jis buvo neigiamas, todėl vaikiną nuvežė į Šiaulių psichiatrijos kliniką ir po medikų apžiūros išgirdo, kad jam gydymas nereikalingas. Policijai liko tik viena išeitis – vežti neadekvačiai besielgusį radviliškietį į areštinę.

Kitą dieną tyrėja jam pareiškė įtarimus dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Bet praėjus LSD poveikiui, jaunuolis negalėjo paaiškinti, nei kodėl nuogas bėgiojo, nei kam reikėjo turtą gadinti. Jis tik atsiminė, kad panoro išbandyti psichotropinių medžiagų poveikį ir nusipirko už 15 eurų LSD medžiagos lapelį. Poveikis buvo toks stiprus, kad gėdos užteks ne tik jam, bet ir jo tėvams.

Parengta pagal policijos informaciją.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia