Po muštynių Lizdeikos gimnazijoje – į ligoninę

1
3013
Lizdeikos gimnazijos prezidentas Dovydas Paškauskas kreipėsi į Savivaldybę dėl mokinių motyvacijos ragindamas valdžią leisti moksleiviams grįžti į klases.

Plačiai nuskambėjusi Radviliškio Lizdeikos gimnazija vėl įvykių epicentre – vakar per pirmąją pertrauką tarpusavyje susimušė dešimtokai. Vienam jų muštynės pasibaigė labai skaudžiai ir 16 metų vaikinas dėl galvos sumušimo ir smegenų sukrėtimo išvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko kliniką. Ko mokiniai nepasidalino vaizdo kamera filmuojamame koridoriuje, aiškinsis policija, kuri pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos sutrikdymo.

Ina Bajarauskaitė, Lizdeikos direktorė, apgailestauja dėl smurto apraiškų mokinių tarpe.
Ina Bajarauskaitė, Lizdeikos direktorė, apgailestauja dėl smurto apraiškų mokinių tarpe.

Švietimo įstaigos direktorė Ina Bajarauskaitė teigia, kad nesupranta dabartinio jaunimo spontaniškumo. Pasak jos, incidentas įvyko, nes vaikinai nepasidalino vietos ant sofos. Vadovė teigė, kad šis atvejis nėra susijęs su ankstesniais incidentais. Tiesa, kol policija atlieka tyrimą, mokyklos administracija kviečiasi pedagogus dėl pakartotino patyčių ir kitų smurtinių atvejų prevencijos. Taip pat direktorė tvirtino, kad su abiejų mokinių tėvais bendravo ne tik socialinė pedagogė, bet ir psichologas.

Tai ne pirmas atvejis, kai šioje švietimo įstaigoje įvyksta smurto protrūkiai. Visai neseniai buvo paviešintas skandalingas įrašas, kuriame užfiksuota, kaip devintokė mergaitė tranko bendraklasį. Įraše girdisi, kad kiti bendraklasiai ją ragina. Tiesa, mergaitės mama tuomet teigė, kad jos dukra buvo išprovokuota.

Taip pat buvo aprašyta, kad šiais mokslo metais fizinio lavinimo mokytojas Robertas Škėma pamokos metu vienam mokinių sulaužė kaulus. Tada pedagogas išvengė bet kokios atsakomybės, nors moksleivio tėvai turėjo savo atžalą vežti į Respublikinės Šiaulių ligoninės Motinos ir vaiko kliniką.

 

 

 

Naujausiame savaitraščio „Visuomenės balsas“ numeryje

1
Palikti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Nuomonė Recent comment authors
newest oldest most voted
Nuomonė
Guest
Nuomonė

Galėjo vietoj Lizdeikos gimnazijos palikti Vaižganto gimnaziją…. Geresnė mokykla. Arba bent abi gimnazijas, kad mokiniai galėtų pereiti į kitą mokyklą… Kaip būt tarp tokių debilų klasiokų…?