Po nuosprendžio E.Mončauskui nebetyli bendrapartiečiai

2
4654
E.Martynkinas (kairėje) su J.Malinausku tvirtina, kad po teismo sprendimo skyriui geriausiai būtų, kad E.Mončauskas pats trauktųsi iš politikos - kitu atveju, anot jų, skyriui bus didinama žala.

Ilgai tylėję ir susilaikę nuo bet kokių viešų komentarų dėl vidinių Demokratų sąjungos “Vardan Lietuvos” Radviliškio skyriaus peripetijų prabilti nusprendė du šios partijos nariai, į Radviliškio rajono savivaldybės Tarybą išrinkti Eduardas Martynkinas ir Justas Malinauskas. Į viešumą išeiti juos paskatino apkaltinamasis Ernesto Mončausko nuosprendis, kuriuo jam buvo skirta bauda už žiaurų elgesį su gyvūnais. Anot E.Martynkino ir J.Malinausko, žala partijos skyriaus padaryta ir vis daroma didžiulė, o nemaža dalis partiečių pradeda svarstyti galimybes visai palikti skyrių ar net partiją.

Situacija labai bloga

„Aš pirmiausiai atsiprašau žmonių. Nuoširdžiai. Nieko šiuo metu negaliu kito pasakyti, kaip kad nuoširdų atsiprašymą dėl to, kas vyksta su skyriumi. Gaila mumis patikėjusių rinkėjų, kurie balsavo už mus. Po rinkimų turėtumėme spręsti rajono gyventojams svarbias problemas, o niekaip neišlipame iš skyriaus viduje vienos šeimos kuriamų intrigų. Skyriaus prestižas krito žemiau plintuso, nors mūsų startas tikrai buvo neblogas. Galėjome daug pasiekti ir padaryti, deja… Jau net bendrapartiečiai nebesupranta, kas vyksta ir kuo tapome kaip politinė jėga – iš mūsų atvirai juoktis pradeda konkurentai. Bet mes viso to juk galėjome išvengti?“, – retoriškai kalba Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos narys Eduardas Martynkinas, paprašytas pakomentuoti situaciją skyriuje po to, kai teismas skyrė baudą Ernestui Mončauskui už žiaurų elgesį su laukiniu gyvūnu. „Situacija blogai. Labai bloga. Komandoje turime labai puikių žmonių. Turime idėjų, o realizuoti negalime dėl tokios situacijos. Mes stengėmės šioje nemalonioje situacijoje kaip skyriui išsaugoti veidą, bet po teismo sprendimo yra dar blogiau. Dabar, preliminariai žinoma, kad nuteistas E.Mončauskas sustabdė narystę partijoje. Kaip toliau bus, galima tik paspėlioti, tačiau labai tikiuosi, kad tai nebepablogins mūsų darbo kokybės frakcijoje, Taryboje ar net valdančiojoje daugumoje“, – apie tolimesnį darbą mąstė E.Martynkinas.

„Darosi gėda būti partijos nariu“

Demokratų sąjungos “Vardan Lietuvos” frakcijos Radviliškio rajono savivaldybės Taryboje  pirmininkas Justas Malinauskas pritaria kolegai. Anot J.Malinausko, daug kas priklauso nuo paties E.Mončausko, kuris ne tik nebeteko autoriteto skyriuje, bet ir kenkia visiems kitiems skyriuje. “Jei jis bus tikras politikas, tai pats pasitrauks iš to posto prisiimdamas asmeninę atsakomybę. Man labai gaila skyriaus, kurio politinėje programoje įsirašėme rūpinimąsi beglobiais gyvūnais. Kokia ten meilė gyvūnėliams gali būti, kai šitaip daro šernui. Viena kalba, o kita daro? Bet toks žmogus teršia partijos vardą – kai manęs klausia, už ką ten nuteisė pirmininką, man darosi gėda. Šiuo metu aš lauksiu Vilniaus pozicijos. Laikas viską sustatys į vietą, tačiau tikrai yra gaila tiek įdėto darbo ir pastangų kaip viso skyriaus“, – savo nuomonę dėstė frakcijos pirmininkas.

2 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia