Pociūnėliuose tradicinis šaškių turnyras Vasario 16-osios proga

0
582
Vasario 16-ąją dieną įPociūnėlius gausiai rinkosi šaškininkai - čia jie varžėsi dėl geriausiojo vardo. Bendruomenės nuotrauka.

Prasmingu tradiciniu renginiu – respublikiniu šaškių turnyru – paminėta Vasario 16-oji Pociūnėliuose. Turnyrą surengė Arūnas Čižauskas, Skėmių seniūnijos sporto renginių organizatorius. Renginys vyko Pociūnėlių kultūros namuose.

A.Čepononio ir A.Gaidžiūno dvikova baigėsi lygiosiomis. R.Buivydienės nuotrauka.

Prieš prasidedant kovoms buvo sugiedota LR himnas „Tautiška giesmė“. Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Investicijų ir kaimo reikalų komiteto pirmininkas, buvęs Seimo nariu per 2016-2020 metų kadenciją, Aurimas Gaidžiūnas visus pasveikino šventės proga ir Skėmių seniūnei Ingridai  Gladkienei įteikė Lietuvos valstybinę vėliavą. Seniūnė pasidžiaugė dideliu būriu šaškių turnyro dalyvių ir visiems palinkėjo sėkmės. Sveikinimo žodį tarė ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Čepononis. Jis apdovanojo sporto renginių organizatorių Skėmių seniūnijoje Arūną Čižauską, renginių rėmėją verslininką Aurelijų Sadzevičių, seniūnę Ingridą Gladkienę. Sėkmingo žaidimo šaškėmis palinkėjo Pociūnėlių miestelio seniūnaitė Audronė Poškuvienė, turnyro organizatorius Arūnas Čižauskas, kuris taip pat sėdo už šaškių stalo. Be to, renginio dalyvius šventės proga pasveikino ir Pociūnėlių kultūros namų kultūros darbuotojas Domas Dveilis ir padovanojo paties atliekamą muzikinį kūrinį – dainą apie Lietuvą.

Šaškių turnyro pradžioje Seimo narys Antanas Čepononis sėdo išbandyti jėgų prieš Tarybos narį Aurimą Gaidžiūną. Parlamentaro akyse ne vienas išvydo norą bent jau nepralaimėti, tad nemalonios pabaigos išvengė, kai buvo paskelbtos lygiosios. Tikroji kova tarp turnyro dalyvių prie šaškių lentų vyko žaidžiant devynis turus, o dėl medalių varžėsi net 21 komanda! Susitiko šaškių meistrai iš Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Vilniaus, Kėdainių, Alytaus, Telšių, Kaišiadorių, Šiaulių, Kauno, Marijampolės, Pociūnėlių. Teisėjavo šaškininkė, trenerė Sandra Laurutienė, daugkartinė Lietuvos šaškių čempionė.

Po kelių valandų įtemptos kovos paaiškėjo turnyro nugalėtojai. Komandiniame žaidime pirmą vietą iškovojo šaškių klubas „Alitas“ iš Alytaus, II vieta atiteko Kupiškio „Aukštaitijai“, o III vietą užėmė šaškių klubas „Sūduva“ iš Marijampolės. Komandų nugalėtojų žaidėjai apdovanoti medaliais, sporto taurėmis ir diplomais.

Pasibaigus varžyboms buvo apdovanoti laimėtojai medaliais ir taurėmis.
R.Buivydienės nuotrauka.

Apdovanoti ir šaškininkai, iškovoję I–III vietas, žaisdami prie atskirų lentų. Skirti apdovanojimai jauniausiam ir vyriausiam turnyro žaidėjams.

Renginio dalyviai pavaišinti namine kruopų koše su mėsa ir daržovėmis, sumuštiniais, saldumynais, kava, arbata. Pagrindiniai renginio rėmėjais buvo Skėmių seniūnija, Pociūnėlių miestelio bendruomenė ir vietos verslininkas Aurelijus Sadzevičius.

Parengta pagal Pociūnėlių bendruomenės informaciją. Renginio rengėjų nuotraukos.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia