Policija ieško nukentėjusiųjų nuo advokato padėjėjo

0
2414
Teisininkas Saulius Remeika vis įkliūna į pagundas bei nemalonumus - šį kartą policijoje aiškinamasi 33 tūkst. eurų kilmė.

33 tūkst. eurų – būtent dabar tokia suma figūruoja pradėtame ikiteisminiame tyrime. Jį atlieka Šiaulių AVPK Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai. Jie nustatė, kad advokato padėjėjas, anksčiau dirbęs teisėju, Saulius Remeika 2019 metų kovo mėnesį iš privataus asmens paėmė už neva teisinių paslaugų suteikimą šią sumą.

Siekdami išsiaiškinti, ar įtariamas nusikaltimo padarymu advokato padėjėjas nėra padaręs kitų nusikalstamų veikų, policija prašo atsiliepti tuos, kurie galėjo nukentėti nuo minėto teisininko. Jam pareikšti įtarimai dėl sukčiavimo ir apgaulingos apskaitos tvarkymo.

Visus, turinčios bet kokios ikiteisminiam tyrimui svarbios informacijos arba pažįstančius nukentėjusiuosius, jei tokių yra, policija prašo susisiekti su tyrėju Mariumi Jackevičiumi.

Šis teisininkas ne pirmą kartą pakliūna į bėdą. Anksčiau jis dirbo Joniškio apylinkės teismo teisėju, bet 2014 metų pradžioje buvo LR Prezidentės D.Grybauskaitės atleistas iš pareigų, kadangi pažemino teisėjo vardą. Šių metų sausį jau LR Advokatūros garbės teismas atėmė Sauliui Remeikai teisę dirbti advokatu.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia