Radviliškiečiai ir miesto svečiai plūdo į dviračių žygį

0
1256

 

Šeštadienio rytą dviračio entuziastai plūdo į Radviliškį – į Radviliškio miesto kultūros centro organizuojamą jau tradicinį žygį. Šįsyk 79 kilometrų žygis, kuriuo raginta susipažinti su krašto paveldu, sutraukė ne tik vietinius senbūvius, bet ir svečius iš Šiaulių su šeimomis ar be jų.

Dalyviai per visą žygį neprarado geros nuotaikos ir džiaugėsi galimybe ne tik išvysti gausybę lankytinų objektų (Linkaičių ginklų dribtuvėmis, Velžių piliakalniu, UAB “Šeduvos avininkyste”, Senąja Šeduva, Kleboniškių kaimo sodyva ir kt.) bet ir pabendrauti su kitais entuziastais. Su kiekvienu lankytinu objektu supažindino Radviliškio rajono savivaldybės Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėjas Vytautas Simelis.

 

Žygeiviams net ir sunkiau įveikiami, negrederiuoti keliai buvo nebaisūs – tik atsirado juokaujančių, kad valdžios atstovai per retai leidžiasi į tokias pramogas. Esą tokiu atveju, keliai sulauktų grederio bent jau prieš žygius. Ne vienas buvo nusiteikęs žygį tęsti, mat praėjusiais metais žygis truko net dvi dienas, žygeiviai gamtoje nakvojo palapinėse.

Žygeiviai įveikė 79 kilometrus dviračiu, dar maždaug 15 kilometrų buvo apvaikščiota lankant objektus. Šįsyk sulaukta ir ypač daug vaikų. Kad dalyviams nepritrūktų ištvermės visos kelionės metu, organizatoriai pasirūpino ne tik visus atgaivinti vaisvandeniais ir kitais gėrimais, bet ir sočiai pamaitinti. Buvo kruopščiai pasirūpinta ir saugumu – visą kelią lydėjo organizatorių automobilis, žmonės buvo apdalinti liemenėmis ir šalmais. Medikų pagalbos niekam neprireikė, finišą pasiekė visi startavusieji, kurių buvo apie šimtą.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia