Radviliškiečiai iš olimpiados parvežė auksą

0
853
Savivaldybėje pagerbti sportininkai, iškovoję aukso ir sidarbo medalius spec.olimpiadoje. Sav. nuotr.
Dovanos

Nemažas būrys radviliškiečių sportininkų grįžo iš 16-ųjų specialiosios olimpiados pasaulio vasaros žaidynių, kurios vyko Vokietijos sostinėje Berlyne. Kelias dienas vykusiose žaidynėse dalyvavo daugiau nei 7 tūkstančiai sportininkų iš beveik 200 pasaulio valstybių. Jie rungėsi 26 sporto šakos. Lietuvai atstovavo 55 sportininkai, iš kurių 6 radviliškiečiai. Juos lydėjo dar du treneriai iš Radviliškio. 

Sėkmingiausias – Laurynas Šaulys

Jėgos trikovės rungtyse sportuojančiam vaikinui šios žaidynės ypatingos – Vokietijos sostinėje Laurynas iškovojo net keturis aukso medalius. Sportininko treneris Dalis Lapašinskas tokiu savo auklėtinio pasirodymu labai didžiuojasi. Ne daug nuo L.Šaulio atsiliko ir Neda Pabilionytė. Mergina laimėjo tris aukso ir vieną sidabro medalį.

Auksą parvežė iš krepšininkės bei bėgikė

Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto merginų krepšinio komanda iškovojo aukso medalius. Komandos sudėtyje buvo ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinės Erika Lazauskaitė ir Samanta Kairytė.  Taip pat aukso medalį laimėjo ir Šeduvos gimnazijos moksleivė Evelina Mališkaitė, kuri pirmoji atbėgo 100 metrų bėgimo rungtyje. Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto lengvosios atletikos rinktinės sudėtyje buvo ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinys Vidmantas Kasiulis.Mokyklos direktorius Jonas Pravilonis neslepia, kad įstaiga stengiasi sudaryti kuo geresnes sąlygas mokinių sportui.

Pasveikino meras

Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis pasveikino sportininkus su jų pasiekimais. Sportininkams buvo įteiktos padėkos ir savivaldybės dovanos. Jiems palinkėta dar didesnės kloties ateityje. Sportininkus treniruoja Arūnas Bagdonas ir Dalis Lapašinskas.

 

Ankstesnis straipsnisRadviliškyje Mažvydo gatvėje susimušė moterys
Kitas straipsnisNepaisant STT įtarimų korupcija, direktorė toliau siekia vadovauti poliklinikai

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia