Radviliškiečiai rankų lenkikai iš Vilniaus parsivežė krūvą medalių

0
1733
Turnyras Vilniuje radviliškiečiams sėkmingas – iškovoti skirtingų prabų medaliai. Dalyvio asmeninio archyvo nuotrauka.

Kovo 20-ąją dieną nemažas būrys rankų lenkikų iš Radviliškio dalyvavo sporto klubo “Lemon gym” organizuotame turnyre penkerių metų įkūrimo proga. Radviliškio rajono komanda parvežė ne vieną medalį, tarp kurių iškovoti ir pačios aukščiausios prabos.

Varžybose geriau sekėsi moterims, kadangi konkurencija gerokai mažesnė. Monika Bastytė-Gilė mėgėjų grupėje pelnė du aukso medalius. Sportininkė yra ir Radviliškyje veikiančio sporto klubo “Body lab” bendrasavininkė. Tame klube  Rita Juškevičienė, Baisogalos gimnazijos direktorė, meistrių kategorijoje pelnė net keturis medalius, iš jų vienas sidabro, kiti trys – bronzos. Dar vieną sidabro apdovanojimą pelnė Ingrida Vaičiulytė.
Vyrų tarpe iš Radviliškio rajono komandos geriausiai sekėsi Renatui Zdanavičiui – jis pelnė du aukso medalius meistrų kategorijoje iki 100 kg tiek dešine, tiek kaire rankomis. Janūrijus Musvicas meistrų kategorijoje +100 kg iškovojo du sidabro, o Vytaras Alekna – vieną medalį rungtyniaudamas svorio kategorijoje iki 78 kg su kaire ranka.

Vienas turnyro dalyvių, R.Zdanavičius, sakė, kad Radviliškio komandos nariai intensyviai ruošiasi Lietuvos rankų lenkimo čempionatui, kuris liepos 10 dieną vyks Radviliškyje.