Radviliškiečių karatistų pasiekimai Europos SKDUN čempionate

0
629
"Kentauro" karatistai iš Vengrijoje vykusio čempionato parvežė keletą medalių. Klubo nuotrauka.
Dovanos

Balandžio viduryje Radviliškio mieste veikiančio karate klubo „Kentauras“ sportininkai viešėjo Debreceno mieste, Vengrijoje. Čia vyko 13-as SKDUN Europos čempionatas. SKDUN organizacijai priklauso 43 Europos valstybės, o rengiamame čempionate kasmet į varžybas atvyksta per 1000 sportininkų. Dėl dalyvių gausos čempionatas vyksta net 3 dienas. Šiemet taip pat dalyvavo „Kentauro“ ugdomi karate sportininkai ir juos ugdantis treneris.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje 40+metų komandinėje kumitė rungtyje dalyvavo ir klubo treneris Arūnas Masalskis. Jo atstovaujama komanda iškovojo 3-ią vietą iš dalyvavusiųjų trijų sudarytų ekipų. Pirmi buvo čekai, antri – turnyro šeimininkai vengrai.

Neblogai sekėsi Vėjui Masalskiui – jaunasis karateka 10–11 m. amžiaus grupėje kumitė rungtyse pelnė du bronzos medalius. Kitas klubo sportininkas Gabrielius Lunskis iškovojo 2-ą vietą Kihon Ippon kumitė rungtyje iš trijų dalyvių, o 3 vietą Sanbon kumitė rungtyje tarp 11 dalyvių. Dar vienas karateka Jaunius Dovidaitis iškovojo 3-ią vietą JYU kumitė 12–13 metų amžiaus kategorijoje tarp trijų dalyvių.

Karatė klubas „Kentauras“ džiaugiasi pasiektais auklėtinių rezultatais, o šiųmetiniuose planuose yra numatyta išvyka į Pasaulio čempionatą – jis šiemet vyks Slovėnijoje spalio 22–27 dienomis.

Klubo informacija ir nuotrauka.

Ankstesnis straipsnisŠeduvos seniūnijoje liepsnos pasiglemžė namą
Kitas straipsnisRadviliškio savivaldybė ieško autobusų parko direktoriaus: siūlo beveik 3,4 tūkstančio eurų atlyginimą

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia