Radviliškietis atsidūrė psichiatrijos ligoninėje, nes grasino nušauti J.Margaitienę

0
2438
Moters - Saulės titulą turinti valdininkė J.Margaitienė negali jaustis saugi - ją pagrasino nušauti vienas radviliškietis.

Radviliškio valdžiai darosi pakankamai riesta – juos stebi ne tik akylūs žurnalistai, bet ir blogo linkintys piliečiai. Visai neseniai teisėsauga atliko tyrimą dėl pasikėsinimo susidoroti su Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktore Jolanta Margaitiene.

Redakcijos žiniomis, valdininkę, labiau žinomą Moters-Saulės pravarde, Facebook’e užvirusioje diskusijoje vienas radviliškietis pagrasino net nušauti. Administracijos direktorė netruko su pareiškimu kreiptis į policiją, kuri atvykusi į vyro namus konfiskavo kompiuterį kaip įrodymą.

Įtarus, kad asmuo gali turėti tam tikrų sveikatos problemų, nusikaltimu įtariamas asmuo buvo nuvežtas į Šiauliuose esančią ligoninę. Medikai nusprendė J.Margaitienę nušauti grasinusį vyrą paguldyti ir gydyti vaistais. Dėl vyro nepakaltinamumo, teisėsauga nutraukė tyrimą.

Beje, šio vyro keliai su Jolanta Margaitiene jau yra susikirtę. Anksčiau jis moterį ir kitas valdininkes yra išvadinęs „prostitutėmis“, tačiau tuo metu Jolanta Margaitienė nesiėmė jokių teisinių priemonių, nors kitos dvi jos kolegės radviliškietį apkaltino privataus kaltinimo tvarka. Bet paaiškėjus, kad vyras turi rimtų sveikatos problemų, kaltinimus atsiėmė.

Pakalbinti valdininkę dėl šio nemalonaus įvykio nepavyko – ilguoju Vėlinių savaitgaliu Administracijos direktorė telefonu nėra pasiekiama.

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments