Radviliškietis D.Kišonas – šachmatų maratono nugalėtojas

0
870
Dovanos
Savaitgalį įvyko Žemaitijos krašto šachmatų maratono paskutinis 9-asis etapas. Jame turėjo paaiškėti, kas taps  įvairių kategorijų prizininkais. Į Telšių rajone esantį Lauko Sodos miestelį suvažiavo 39 dalyviai. Tarpusavyje šachmatininkai žaidė 11 ratų, o vienai partijai skiriant tris minutes pridedant papildomai po dvi sekundes už ėjimą.
Šiame etape Radviliškiui atstovavo Donatas Kišonas, Andrius Šarauskas, Arūnas Zemlickas, Martynas Skaburskis ir Edvinas Smalinskas.
Kaip visada, šachmatų žaibo turnyruose būna įvairių staigmenų ir netikėtų rezultatų. Paskutiniame etape dėl absoliučios maratono įskaitos nugalėtojo vardo kovojo trys maratono žaidėjai: tai radviliškietis D.Kišonas, Remigijus Vereikis iš Tytuvėnų bei Donatas Bartkus iš Raseinių. Tad įtampos tikrai netrūko iki paskutinės partijos. Sužaidus paskutines tarpusavio dvikovas ir susumavus galutinius šių metų jubiliejinio – jau penktojo – šachmatų maratono rezultatus, paaiškėjo, kad absoliučiu nugalėtoju tapo D.Kišonas! Už savęs paliko Remigijų Vereikis. (Tytuvėnai), o trečias liko Donatas Bartkus (Raseiniai).
Maratono komandinėje įskaitoje nugalėjo Šiaulių komanda, antra liko Raseinių komanda. Trečia – Radviliškio komanda. Ją skirtingai maratono etapais atstovavo D.Kišonas, Andrius Šarauskas, Arūnas Zemlickas, Martynas Skaburskis, Tomas Žiūras, Albertas Vitartas, Marius Aleksiūnas, Edvinas Smalinskas, Darius Šaluka, Kęstutis Mikalauskis ir Nerijus Kazlauskas.
Radviliškio šaškių ir šachmatų klubas “Radvila” nariai dėkoja šio šachmatų turnyro organizatoriui Tomui Gauryliui!
Devintojo etapo rezultatai čia —> https://chess-results.com/tnr964211.aspx?lan=1&art=1…
Parengta pagal klubo “Radvis” informaciją. Klubo nuotraukos.
Ankstesnis straipsnisSėkmingi radviliškiečių startai klasikinės štangos spaudimo čempionate
Kitas straipsnisFSK “Radviliškio” klubas 5-1 sutriuškino Panevėžio “Ekrano” vienuolikę

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia