Radviliškio beisbolininkai – tarptautinio turnyro nugalėtojai

0
571
Radviliškio beisbolininkai - tarptautinio turnyro nugalėtojai. Klubo Facebook paskyros nuotrauka.
Gruodžio 27-29 dienomis sostinėje buvo suorganizuotas tarptautinis žiemos beisbolo turnyras „Vilnius Cup 2021“. Varžybose dalyvauti galėjo skirtingų amžiaus komandos, tai yra U-12, U-15, U-18 ir suaugusiųjų vyrų bei moterų komandos. Tarp jų buvo ir Radviliškio miesto komanda iš klubo “Bėgiai”.
Trenerio Romano Paskočimo paruošti beisbolininkai žaidė vienoje grupėje kartu su sportininkais iš Vilniaus, Varšuvos, Kijevo ir Kauno. Radviliškiečiai pirmą dvikovą prieš lenkus laimėjo 7:6, antroje prieš vilniečių pagrindinę komandą taip pat pelnyta pergalė – 7:3. Trečioje pralaimėta Kauno ekipai 10:2, o ketvirtoje prieš antrąją Vilniaus komandą taip pat iškovota pergalė – 4:0. Penktomis rungtynėmis užbaigtos grupės varžybos: Radviliškis pralaimėjo Kijevo komandai 8:5.
Bet Fortūna nenusisuko nuo radviliškiečių, ir kai Kauno ekipa sužaidė lygiosiomis su lenkais, Radviliškio klubui dėl pergalės prieš Vilniaus pagrindinę komandą atsivėrė galimybę žaisti dėl aukso. Antrą kartą iš eilės kovojo dėl aukščiausio apdovanojimo Radviliškis susitiko su sportininkais iš Ukrainos sostinės. Finalinių rungtynių pradžia nebuvo lengva Radviliškio sportininkams. Svečiai iš Ukrainos greitai perėmė iniciatyvą ir įsiveržė į priekį: po trijų kėlinių kijeviečiai pirmavo 3:5. Tačiau paskutiniajame kėlinyje iš eilės pelnyti 5 radviliškiečių taškai be atsako jiems leido persverti rezultatą savo naudai ir švęsti pergalę: 8:5. Radviliškis turnyro nugalėtojai!
Komanda nuo 2010 met7 dalyvauja šiame turnyre ir aukščiausia vieta iki šiol buvo devinta (iš 16 dalyvių). Treneris R.Paskočimas teigia, kad ši pergalė buvo labai svarbi ne tik klubui ir sportininkams. Jis tikino, kad šis laimėjimas įeis į Radviliškio beisbolo istoriją kaip pirmasis tokio lygio laimėjimas. Anot jo, laiminčiai komandai išugdyti reikia ne tik patirties, treniruočių sąlygų, bet ir sunkaus kasdieninio darbo bei sportininkų motyvavimo sistemos.
Geriausių žaidėjų apdovanojimus gavo: geriausias komandos gynėjas – Goda Utakytė, geriausias atmušėjas – Laisvūnė Paskočimaitė, komandos MVP – Jokūbas Vaitkus, viso turnyro MVP – Žygimantas Senuta.
Komandos sudėtis: Jokubas Vaitkus, Goda Utakytė, Laurynas Miknevičius, Žygimantas Senuta, Laisvūnė Paskočimaitė, Faustas Laurinavicius, Kernius Švėgžda, Gytis Jakubaitis, Adrijus Liumas, Matas Kalaima, Rugilė Griniūtė, Austėja Ručytė.Treneris Romanas Paskočimas, antrasis treneris Augustinas Genys.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia