Radviliškio krepšininkai sezoną RKL pradėjo sutriuškindami Kelmę

0
665

Šeštadienį pirmose Regionų krepšinio lygos rungtynėse Radviliškio krepšinio komanda 25 taškų skirtumu sutriuškino Kelmės krepšininkus.

Galutinis rungtynių rezultatas 84:59, o labiausiai prie pergalės prisidėjo vienas labiausiai patyrusių komandos žaidėjų Lukas Pipiras. Jis pelnė 28 taškus ir surinkęs net 30 efektyvumo balų buvo naudingiausias ne tik tarp komandos draugų, bet ir visoje aikštelėje.

Didžiausią persvarą radviliškiečiai susikrovė antrojo ir trečiojo kėlinio metu, kai įjungė gerokai aukštesnę žaidimo pavarą. Skirtumas po trečio kėlinio buvo išaugęs iki 22 taškų. Paskutinysis rungtynių ketvirtis daugiau tebuvo formalumas, ir rungtynes pabaigė 25 taškų persvara. Svečių gretose naudingiausias buvo Dovydas Žiauberis, kuris pelnė 17 taškų ir surinko 14 naudingumo balų.