Radviliškio publikai – nauja A.Maniko ir V.Katunskytės koncertinė programa

0
1321
Radviliškyje, koncertinės programos metu, skambės ne tik jau gerai žinomos Aido ir Vitalijos dainos, bet ir bus pristatyti nauji kūriniai.

Gegužės 23 dieną Radviliškio kultūros centre su nauja programa ir naujomis dainomis į koncertą „Dėkojam Jums už meilę“ radviliškiečius pakvies charizmatiškoji dainininkė Vitalija Katunskytė, kuri savo klausytojus žavi ne tik galingu balsu, bet ir išskirtiniu humoro jausmu ir visada puikia nuotaika. Kartu su ja koncertuos ir visada nuoširdus, naujas dainas pristatantis publikos numylėtinis Aidas Manikas.
Radviliškio publikai – ypatingi sentimentai
Radviliškio publikos laukia linksmas, nuoširdus ir pilnas geros nuotaikos koncertas. Aidas Radviliškio publiką laiko ypatinga. „Jau daug metų tenka koncertuoti šiame krašte.
Po koncertinės programos esame kviečiami į bendruomenių ir kitas šventes. Niekada neatsisakau. Mažos salytės visad traukia, žmonės čia moka šėlti. Gerbėjos ištikimos ir kaskart atsiranda vis naujų“, – neslepia atlikėjas.
Radviliškyje, koncertinės programos metu, skambės ne tik jau gerai žinomos Aido ir Vitalijos dainos, bet ir bus pristatytas naujas kūrinys „Pajūrio mergina“. Aidas kiekvieno gimtadienio proga klausytojams visada padovanoja po naują kūrinį. Praėjusį mėnesį, gimtadienio proga pristatė širdį verianti kūrinį „Leisk, ištarti myliu“. Ši daina apie jo gyvenimo būseną, jausmus prisiminimus. Ją išgirsti galima ir youtube kanale.

 

Laimėk bilietus į koncertą!!!

Ilgametė pažintis
A.Manikas su Vitalija pažįstamas labai jau seniai, apie dvidešimt metų. Pirmas susitikimas stipriai įsirėžė į Aido atmintį. „Vitalija tuo metu jau koncertuodavo Palangoje. Žinojau, kad

Radviliškiečių laukia ypatingai šiltas koncertas.

yra tokia atlikėja, kuri turi galingą balsą. Tuo metu Palangoje ir pats turėjau vakarines programas, tai negalėdavau nueiti pasižiūrėti. Pamenu, kaip degindamasis pliaže sutikau seną pažįstamą su drauge. Jis manęs pasiteiravo ar tądien būsiu užimtas, ar turėsiu programą. Atsakiau, kad nekoncertuoju. Taip buvau pakviestas į kavinę paklausyti lietuviškosios Monserat Kabaljė. Mes nuėjome į tą kavinę ir žiūriu, kad joje Vitalija dainuoja. Moteris sukasi aplink stulpą, dainuoja dainą „Kabare“. Tą vakarą, iš karto po koncerto, su Vitalija ir susipažinome“, – lemtingą pažintį su atlikėja prisimena A.Manikas.
Atlikėjas sako, kad tuo laiku Vitalija nebuvo tiek populiari, kiek yra šiuo metu. Nepaisant to, ji tuo pat metu jau buvo laikoma Palangos primadona. Dviejų atlikėjų draugystė užsimezgė iškart po pažinties Palangoje, jie tapo ir scenos partneriais, daug metų koncertuodavo kaimo bendruomenėse, kartu yra surengę ne vieną koncertinį turą po Lietuvą. Aidas iki šiol jaučiasi dėkingas Vitalijai už tai, kad ji išvedė jį į didžiąsias scenas.
„Jos publika mane pripažino – džiugu, kad koncertuose esanti publika visada nešė mums abiems gėles“, – džiaugiasi Aidas. Per ilgą savo muzikinę karjerą jam teko kartu koncertuoti ne su viena žinoma šalie atlikėja – daug miestų apvažiavo su Asta Pilypaite. Ji buvo pirmoji Aido mokytoja, kuri pamokė kaip profesionaliai elgtis scenoje.

Rašo autobiografinę knygą
Aidas manikas turi ambicijų, susijusių ne tik su muzika – rašo autobiografinę knygą „Širdies raidynas“. Į ją suguls ne tik prisiminimai, bet ir eilėraščiai. „Nemaža dalis knygos jau parašyta. Prisiminimų yra labai daug, tad knygą tenka papildyti naujais skyriais. Pastaruoju metu ji buvo padėta į stalčių, bet neabejoju, kad artimiausiu metu rasiu pretekstą tęsti rašymo darbus“, – pasakojo A.Manikas. Savo knygoje atlikėjas aprašo savo išgyvenimus, pirmąsias meiles.
„Tai buvo garsios ano meto dainininkės ar aktorės. Viena pirmųjų mano meilių buvo Latvijos aktorė Lilita Uozuolinia, kuri vaidino legendiniame filme „Ilga kelionė per kopas“.

Pasiilgo žiūrovų
Vitalija taip pat labai laukia koncerto Radviliškyje. Ji neslepia, kad karantinas jai, kaip
bendraujančiam žmogui, buvo labai slegiantis. „Labai laukiu sugrįžimo į sceną. Labai pasiilgom dainų, pasiilgau žiūrovų“, – neslėpė atlikėja. Radviliškio publika jai sukelia tik pačius geriausius sentimentus. Vitalija kasdien sulaukia skambučių iš nepažįstamų žmonių, kurie sako, kad pasiilgo, myli, perka mano plokšteles.
Dainininkė Vitalija jau dvidešimt penkerius metus kiekvieną vasarą džiugina Palangos gyventojus ir svečius savo dainomis. Šie metai tai pat nebus išimtis – Vitalija žada savo koncertinę programą ir poilsiautojams.

Bilieto kaina 10 Eur. Koncerto dieną 12 Eur. Dėl bilietų teirautis tel. 8422-54959.

 

Naujausiame savaitraščio „Visuomenės balsas“ numeryje

Palikti komentarą

avatar