Radviliškio rajone sergančiųjų COVID-19 – daugiau nei pusė tūkstančio

0
1102
Radviliškio rajone - vėl daugiau nei pusę tūkstančio sergančiųjų COVID-19

Statistikos departamento duomenimis, šiuo metu Radviliškio rajone sergančiųjų COVID-19 skaičius vėl perkopė penkis šimtus. Gruodžio 26 dienos turima informacija, tikslus koronavirusu sergančių asmenų skaičius yra 504, o tai sudaro 1 102,8 atvejų 100 tūkstančių gyventojų (paskutinių dviejų savaičių duomenys). Lietuvos vidurkis yra 1 384 atvejai.

Paskutinį kartą mažiau nei 500 radviliškiečių sirgo gruodžio 14 dieną – tada skaičius buvo 482. Šio mėnesio pirmą dieną užsikrėtusiųjų skaičius neviršijo 400. Nuo žiemos pradžios šis skaičius, kaip ir visoje Lietuvoje, auga didėjančia progresija.

Reikia pastebėti, kad Radviliškio rajono savivaldybės ir jos administracijos atstovai nustojo arba labai vangiai teikia informaciją gyventojams apie Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdžius po to, kai spalio pabaigoje į Seimą buvo išrinktas buvęs ilgametis rajono vadovas Antanas Čepononis. Be to, beveik nėra pateikiama naujos informacijos, kuri būtų svarbi rajono gyventojams apie rajoninėje komisijoje priimtus sprendimus.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia