Radviliškio rajono švietimo ir kultūros padangėje – nauji veidai

0
1611
L.Vaičiūnas nori užimti Švietimo skyriaus vedėjo kėdę.

Radviliškyje ieškomas ne tik naujas Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas, bet ir Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio direktorius.

Jolanta Margaitienė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė, kuriai būtų tiesiogiai pavaldus naujasis skyriaus vedėjas, konkursą paskelbė praeito mėnesio pradžioje. Dabartinė skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė šią vasarą išeis į pensiją. Jos pavaduotoja Lina Mončiauskienė laukia šeimos pagausėjimo, tad skyrius liktų be vadovybės prieš pat naujus mokslo metus.

Kad kandidatuos į naujas pareigas, neslepia ir Radviliškio Gražinos pagrindinei mokyklai vadovaujantis Laisvūnas Vaičiūnas. Direktorius teigė norintis save išbandyti naujose pareigose. Tiesa, Valstybės tarnybos departamentas kol kas neatskleidžia, kiek pretendentų yra sulaukta į šias pareigas.

Taip pat šiuo metu paskelbtas konkursas ir Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio vadovo pareigoms užimti. Savivaldybėje seniai sklando nuomonė, kad meras Antanas Čepononis yra nepatenkintas esamo direktoriaus Egidijaus Prascevičiaus rodomais rezultatais. Esą, kaimyninio Pakruojo dvaras nuvilioja didžiąją dalį potencialių lankytojų.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia