Radviliškyje keturi vyrai įsivėlė į muštynes: vienam jų sulaužyta nosis

0
2955
Policijos pareigūnai aiškinsis, kas Kaštonų gatvėje išdaužė keturis langus - banditams gresia iki dvejų metų kalėjimo už tokį nusikaltimą.

Ketvirtadienį, 10 minučių po 21 valandos Radviliškyje, viename iš S. Daukanto gatvėje esančių kiemų dviejų vyrų ginčas neapsiėjo be smurto. Pasak Radviliškio rajono policijos, kilus konfliktui, 28-erių metų vyras kibo į atlapus metais jaunesniam bičiuliui ir kaip reikiant jį apkūlė. Sumuštasis nusprendė nebūti atlaidus ir apie tai informavo policijos pareigūnus.

Nukentėjusysis medikų apžiūrėtas įvykio vietoje, įvertinus sužalojimus nuspręsta, kad į stacionarą guldyti nėra reikalo. Smarkuoliui teko pasitikrinti blaivumą. Alkoholio matuoklio rodmenys atskleidė, kad vyras siautėjo išlenkęs ne vieną taurelę – užfiksuotos 1,36 promilės alkoholio.

Ketvirtadienį Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo tyrimą dėl dar vienų muštynių, kurios vyko beveik prieš savaitę. Kaip pareigūnams pasakojo 58-erių metų nukentėjusysis, buvo lapkričio 11-sios rytas, neseniai prasidėjusi darbo diena, kai Dariaus ir Girėno gatvėje jis susiginčijo su dešimčia metų jaunesniu draugu. Pastarasis ne tik išplūdo jį įvairiais žodžiais, bet nesibodėjo į darbą paleisti ir kumščius. Ar šie svarūs argumentai padėjo įtikinti pašnekovą, policija nesiaiškins, tačiau konflikto metu nukentėjo žmogus. Muštynėse vyresniajam lūžo nosis, kurią nukentėjusysis po medikų apžiūros gydosi ambulatoriškai. Alkoholio matuoklis parodė, kad įvykio metu nukentėjusysis buvo visiškai nusitašęs – užfiksuotos 2,26 promilės alkoholio, jaunesnis kiek blaivesnis – 1,60 promilės alkoholio.

 

Abiem atvejais pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia