Radviliškyje – masinė avarija prie pėsčiųjų perėjos

0
5598
Po eismo įvykio į avarijos vietą atvykę ugniagesiai pašalino detales ir nuvalė tepalą ir kitus skysčius nuo kelio paviršiaus.
Dovanos

Antrą Velykų dieną V.Landsbergio-Žemkalnio gatvėje susidūrė trys automobiliai, kai pirmasis jų sustojo praleisti pėstįjį. Tuo metu į kolonoje stabdantį automobilį atsitrenkė iš galo atvažiavęs VW. Jį vairavo jauna moteris, kuri, anot liudininkų, vėliau tvirtino nepastebėjusi sustojusių dviejų automobilių. Avarijoje labiausiai nukentėjo pagyvenusių žmonių iš Panevėžio pora, o jų automobilis avarijos metu buvo stipriai apdaužytas.

“Atvažiavome pas gimines, o gavosi šitaip. Padarė sumuštinį iš mūsų. Gerai, kad nenukentėjome labai stipriai, tik lūpą prakirto, bet iš automobilio – laužo krūva. Už automobilį mokėjome keturiolika tūkstančių eurų, o dabar ką su juo darysime? O ta atlėkė kokiu aštuoniasdešimt ir dėjosi į mus. Matote, su šunimis dabar ji vaikštinėja. Nežinau, kaip vairavo, bet tikrai ne penkiasdešimt važiavo”, – po avarijos kalbėjo panevėžietis, labiausiai nukentėjęs avarijos dalyvis.

Kaltininkės vairuojamas automobilis buvo nutemptas tralu, kuris vėliau patraukė ir panevėžiečių automobilį. Trečiasis automobilis avarijos metu beveik nenukentėjo ir juo nuvažiavo moteris, kuri pirmoji sustojo praleisti pėstįjį. Į avarijos vietą atskubėjo Priešgaisrinės ir gelbėjimo departamento Radviliškio ugniagesiai, kurie pasirūpino, kad kelio paviršius būtų nuvalytas nuo eismo metu išsiliejusių tepalų, kitų skysčių ir detalių.

Ankstesnis straipsnisMaisto parduotuves siaubęs plėšikas – areštinėje
Kitas straipsnisVagys iš Baisogalos vogė dyzeliną Kelmėje

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia