Radviliškyje – smurto protrūkis: švenčių išvakarėse skriaudė šeimos narius

0
3082
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Šv. Velykų išvakarės Radviliškio pareigūnams buvo neeilinis darbymetis. Perdien, balandžio 3-ąją, jiems teko vykti vien į šešis iškvietimus dėl smurto prieš šeimos narius.

Apie 13:51val. Pyplių kaime esančioje Daugirdų gatvėje siautėjo 55-erių metų vyras. Policijos duomenimis, vyras savo namų virtuvėje pastūmė 46-erių metų sugyventinę. Stumtelėjimas buvo toks stiprus, kad moteris neišlaikė pusiausvyros ir trenkėsi sėdmenimis į šalia buvusią krosnį. Į įvykį iškviesti ne tik teisėtvarkos sergėtojai, bet ir greitosios medicinos pagalbos medikai. Nukentėjusioji GMP medikų apžiūrėta įvykio vietoje, bet į gydymo įstaigą neišvežta. Pasitikrinti blaivumą alkoholio matuokliu teko abiems šeimos nariams. Jis parodė, kad smarkuolis buvo gerokai blaivesnis už savo gyvenimo draugę – „pripūtė“ 0,85 promiles alkoholio, o nukentėjusioji – 1,92 promiles.

Apie 17:45 val. Tyrulių miestelyje esančioje Žalgirio gatvėje, namuose 34-erių metų vyras „auklėjo“ savo septyniolikmetę dukrą. Pasak pareigūnų, vyras ginčo metu paauglei sugriebė už kaklo. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Po įvykio patikrinus vyro blaivumą paaiškėjo, kad jis siautėjo visiškai nusitašęs – užfiksuotos 2,09 promilės alkoholio.

Apie 13:00 val.  Radviliškyje, Turgaus g., namuose 34-erių vyras, suėmė penkiolikmetei podukrai už rankos ir ją patempė, mergaitė griūdama trenkėsi į radiatorių ir susižeidė dešinę ranką. Pirmoji pagalba paauglei suteikta vietoje.

Apie 15:03 val. Radviliškyje, S. Daukanto gatvėje išgertuvios buvo dar tik prasidėjusios, kai susiginčijo sutuoktinių pora. Pirminiais duomenimis, 33-ejų metų vyrui ginčo metu pritrūko žodžių ir jis sumušė trisdešimtmetę sutuoktinę. Nukentėjusioji sužalojimus nusprendė gydytis namie, į gydymo įstaigas nesikreipė. Alkoholio matuoklis parodė, kad vyras beveik blaivus – 0,26 promilės alkoholio, sutuoktinė kiek girtesnė – 0,64 promilės alkoholio.

Šeduvoje, Vilniaus gatvėje alkoholiui liejantis laisvai susikivirčijo 62-ejų metų moteris ir trisdešimtmetis sūnus. Jis paleido į darbą ne tik liežuvį, išsakydamas ne vieną bjaurią frazę motinos adresu, bet ir puolė ją smaugti. Ši informacija netruko pasiekti angelų sargų ausis. Pareigūnams atvykus nenaudėlis sūnus vos laikėsi ant kojų ir sunkiai rinko žodžius. Alkoholio matuoklis parodė 3,52 promiles alkoholio. Motina taip pat nebuvo blaivi – užfiksuotos 1,33 promilės alkoholio.

13:50 val. Radviliškyje, Trumpoje gatvėje, savo namuose neblaivus keturiasdešimtmetis (3,52 prom.) vyras, sumušė neblaivią (2,35 prom.), trimis metais vyresnę sugyventinę. Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė.

Visi nukentėjusieji šv. Velykas sutiks be smurtaujančių šeimos narių – jie visi uždaryti į areštinę. Visais atvejais pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar