Redaktorės nuomonė. Kam tarnauja pramanai?

0
667

Melas ir klasta – kvailių ir bailių ramstis. Tai – britų politiko Philipo Stanhope Chesterfield žodžiai, kuriais galima nusakyti vietinio leidėjo, poltiko veiksmų apraiškas savo laikraštyje.
Skaitytojai verti žinoti tiesą. O ji labai nepatogi šiam minėtam leidėjui. Jis ne kartą intensyviai kvietė dirbti jo leidžiamuose savaitraščiuose. Stengėsi prisivilioti kaip išmanydamas. Manęs nei kaip žurnalistės, nei kaip redaktorės nesudomino jo pateikti pasiūlymai. Jo intensyvios pastangos išardyti savaitraščio „Visuomenės balso“ kolektyvą ir sunaikinti konkurentą nuėjo šuniui ant uodegos.
Dėl tos pačios priežasties kaskart neigiamai linksniuojamas ir mano kolega, žurnalistas Marius Aleksiūnas. Iškraipomi realūs faktai, nutylima esminė informacija. Žodžiu, taip, kaip patogiau pačiam politikui.
Pastarasis tekstas apie neva Kultūros ministerijos atliekamą tyrimą „Visuomenės balso“ atžvilgiu – toli atitrūkęs nuo tikrovės. Savaitraštis nėra gavęs jokio pranešimo apie atliekamą tyrimą. Informacija apie tiražą skelbiama kiekviename savaitraštyje. Dalis laikraščių kaskart, marketingo tikslais iškeliauja į potencialių skaitytojų namus.
Be to, teksto autorius Vytautas Juozaitis taip ir nesikreipė į savaitraščio redaktorę, jokio komentaro neprašė. O kam prašyti, jei jis bus labai nenaudingas minėtai rašliavai?

redaktorė Asta Volkovaitė

5 1 vote
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments