Saugumo priemonės perėjoje žudikėje – pasityčiojimas iš kuršėniškių

1
2402
Policijos pareigūnė Sandra Jakė "pakraupusi" nuo tokių saugumo priemonių, per kurias važiuojant lengvuoju automobiliu 60 km/val greičiu nieko nesijaučia.

Po kelių tragiškų nelaimių pagaliau susirūpinta Kuršėnuose, Sodų – Ventos  esančios perėjos saugumu. Visgi menkai tikėtina, kad šių darbų rengėjų – Kelių direkcijos atstovų atliekami darbai galėtų duoti realios naudos, užtikrinant saugesnį eismą.

Vertina kaip pasityčiojimą

Kuršėniškiai, policijos pareigūnai bendradarbiauja ne tik su rajono savivaldybės darbuotojais, bet ir su politikais: siunčia nuotraukas, kuriose matyti saugumo priemonių įrengimo darbais. Seimo narės Rimos Baškienės padėjėja Judita Šakočiuvienė neslepia, kad Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovų veiksmai yra vertinami kritiškai.

“Policijos pareigūnė Sandra Jakė “pakraupusi” nuo tokių saugumo priemonių, per kurias važiuojant lengvuoju automobiliu 60 km/val greičiu nieko nesijaučia, o ką jau kalbėti apie sunkiasvorę techniką! Traktuojam tokias “saugumo priemones” tarsi pasityčiojimą iš kuršėniškių, savivaldybės, regiono policijos”, – teigia J. Šakočiuvienė.

Vadina laikina saugumo priemone

Direkcijos Tarptautinių ir viešųjų ryšių skyriaus atstovas Saulius Jansonas teigia, kad minėtas sprendimas yra laikina saugumo priemonė.

“Kol įvyks pakartotinos pirkimo procedūros dėl pėsčiųjų perėjų pertvarkymo, šioje vietoje artimiausiu metu įrengiami laikini iškilūs greičio mažinimo kalneliai. Jie bus demontuoti, tvarkant pėsčiųjų perėją pagal parengtą projektą po sėkmingai įvykusių viešųjų pirkimų procedūrų”, – teigia S. Jansonas.

 Daugiau apie Kelių direkcijos pažadus:

Kuršėniškių pilietinė akcija neišgirsta: žudikėje perėjoje – nauja eismo nelaimė

0 0 votes
Article Rating
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Eli
Eli
1 year ago

Tikrai nesveiki,kam is vis daryt tokias nesamones