Savivaldybės įmonėje vėl įdarbinami savi

0
1416
Radviliškio savivaldybėje įprasta įdarbinti savus, todėl tikriausiai rajono vadovas taip pat nematys nieko blogo.

Iš savivaldybės įmonės tvokstelėjo korupcijos dvoku – karantino metu į darbą kone išimtinėmis sąlygomis buvo priimtas vyr. inžinieriaus Mindaugo Gapšio uošvis. Žmogus prieš karantiną darbavosi Norvegijoje, bet LR Vyriausybei uždraudus išvykti ir parvykti iš šalies – vyras be jokių atrankų gavo darbą vairuotoju.

Šiuo metu įmonėje dirba abu tėvai – motina kontroliere, o tėvas avarinių atstatomųjų darbų šaltkalviu. M.Gapšys praeituose savivaldos rinkimuose kandidatavo kartu su mero Antano Čepononio konservatoriais į rajono Tarybą, bet liko už borto. Rinkėjai jam davė vos 153 prioritetinius balsus, tad sąraše vyr. inžinieriaus pareigas “Radviliškio vandenyse” einantis M.Gapšys liko 33 iš 49.

Radviliškio vanduo direktorius E.Barčkus nematė problemų įdarbinti vyr. inžinieriaus uošvį.

“Radviliškio vandenims” vadovaujantis Egidijus Barčkus teigė, kad vyr.inžinieriaus uošvis jam pasirodė “geras ir tinkamas darbuotojas”. Įmonės direktorius patvirtino, kad nebuvo kreiptasi į Užimtumo tarnybą dėl etato užpildymo: “vasarą darbų padaugėja, todėl darbuotojas (M.Gapšio uošvis) bus išnaudojamas. Nemačiau poreikio kreiptis į biržą, nes reikalingas darbuotojas atsirado reikiamu metu. Jei užsirekomenduos, dirbs ir ilgiau.”

 

Palikti komentarą

avatar