Seimo narys A. Gaidžiūnas “pasigavo” stirną

0
631

 

Seimo nario Aurimo Gaidžiūno kelionę į darbą šįvakar sutrukdė eismo įvykis. Likus 100 kilometrų iki Vilniaus jis nespėjo laiku sustbadyti automobilio BMW X7 ir trenkėsi į stirną.

“Vykau leistinu greičiu, stabžiau, bet susidūrimo nebebuvo galima išvengti. Stirna labai staigiai įšoko į kelią”, – pasakojo Seimo narys. Po įvykio sustoję vairuotojai siūlė A. Gaidžiūnui asmeninę pagalbą, bet jam to neprireikė, kadangi jis jokių sužalojimų nepatyrė.

Seimo nariui teko kviesti tralą, automobilis nugabentas į Vilnių, autoservisą. Pirminiais skaičiavimais, remontas gali atsieti apie 15 tūkstančių eurų. Automobilis draustas Kasko draudimu, tad A. Gaidžiūnas tiesioginių nuostolių nepatirs.

Seimo narys vyko į Vilnių, kadangi rytoj Seime rengiama sesija. A. Gaidžiūnas paprastai visada vyksta išvakarėse, pernakvoja Seimo viešbutyje. Šis įvykis A.Gaidžiūno darbotvarkės nesutrikdys, sesijoje jis dalyvaus. Į darbą jis žada vykti kitu savo automobiliu.

A. Gaidžiūnas teigia, kad miško žvėrys – dažna problema šalies keliuose. Jis jau antrą kartą partrenkia stirną. Ankstesniu atveju jis taip pat vyko į darbą. Seimo narys apie šią problemą neseniai kalbėjoje laidoje “Tauro ragas”.

“Stirnos keliuose – dažna problema. Asmeniškai pastaraisiais metais buvo ne vienas atvejis, kai teko kelyje sutikti stirną ar kitą gyvūną. Laimė, laiku sustabdyvau”, – teigė A.Gaidžiūnas. Jo žiniomis, jei Kelių direkcijai tektų prisiimti atsakomybę, kasmet patiriamos išlaidos už vairuotojų partrenktus gyvūnus iš valstybės pareikalautų apie 10 milijonų eurų.

Gera žinia išsiilgusiems švenčių – švelninamas karantinas

Palikti komentarą

avatar