Siaučia padegėjai: pleškėjo dvaro pastatas

0
769

 

Ketvirtadienį policijos pareigūnai pradėjo tyrimą dėl gaisro Grinkiškio dvare. Kaip įtariama, mediniame buvusio dvaro pastate, siautė padegėjai.

Pranešimas apie gaisrą Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė 14.20 val. Kadangi pastatas – Radviliškio rajono savivaldybės nuosavybė, informacija apie gaisrą netrukus buvo žinoma ir Grinkiškio seniūnijai. Seniūnė įsitikinusi, kad prie gaisro kažkas prikišo nagus.

“98 procentai – ten buvo padegimas”, – įsitikinusi Grinkiškio seniūnijos seniūnė Giedrė Bložienė. Ji nemano, kad su tuo galėtų būti susiję benamiai, mat pastaruoju metu dvaro pastate šmirinėjančių benamių jai neteko matyti.

Seniūnė linkusi manyti, kad gaisrą galėjo sukelti besilinksminantis jaunimas. Tikima, kad ikiteisminį tyrimą atliekantys pareigūnai pajėgs nustatyti kaltuosius – ekspertai iš gaisravietės paėmė mėginius.

Žala dar nėra įvertinta, bet ji greičiausiai bus nedidelė – per gaisrą apdegė pastato siena ir medinis perdengimas. Liepsnas spėta suvaldyti laiku, nes informaciją apie gaisrą ugniagesius pasiekė labai greitai.

“Žmogus, vedžiojęs šunį, išvydo gaisrą. Jis ir paskambino ugniagesiams. Gaisrinė netoli, tad ugniagesiams gelbėtojams prireikė vos trijų minučių atvykti į įvykio vietą”, – teigė Bložienė.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia