Šiaulėnuose sudegė ūkinis pastatas: gaisras kilo nuo ne vietoje išpiltų pelenų

0
517
Šiaulėnų miestelio gyventojos neatsakingumas galėjo kainuoti brangiai - gaisrininkų operatyvumas apsaugojo nuo didesnės nelaimės. Asoc. nuotrauka iš PGT.

Sekmadienį į Šiaulėnų miestelį skubėjo ugniagesiai. Po pietų jie gavo pagalbos skambutį, kad Žaliojoje gatvėje užsidegė ūkinis pastatas. Atvykę gelbėtojai pastatą rado degantį atvira liepsna. Liepsnų apimtas ūkinis buvo iš dviejų dalių, viena – mūrinė, kita medinė dalis, prie kurios pristatytas dar ir medinis priestatas malkoms laikyti.

Gaisro metu visiškai sudegė malkinė, be to, ugnis iš dalies apgadino ir medinį priestatą: apdegė apie 15 kvadratinių metrų sienos, taip pat nudegė 10 kvadratinių metrų stogo. Gaisro metu apdegė apie tris kubus malkų, o pastato vidus buvo sulietas vandeniu. Nelaimės metu žmonės nenukentėjo, o gaisrui likviduoti prireikė net trijų ugniagesių autocisternų. Gaisro gesinime dalyvavo ir savivaldybės priešgaisrinei tarnybos gaisrininkų komandos.

Gaisrininkai įtaria, kad gaisras kilo nuo gyventojos aplaidumo. „Moteris išpylė pelenus šalia šiukšlių. Pelenai dar nebuvo atvėsę, todėl šalia esančios šiukšlės užsidegė. Nuo jų liepsnos persimetė į pastatą. Gerai, kad į vietą greitai atvyko Šiaulėnų ugniagesiai. Paskui pastiprinimas ir iš PGT Radviliškio skyriaus. Gaisras buvo greitai likviduotas ir viskas baigėsi tikrai pakankamai laimingai“, – komentavo Donatas Stakvilečius, PGT Radviliškio skyriaus atstovas.

 

 

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia