Sunkiai sužaloto radviliškiečio artimieji prašo pagalbos surasti kaltininką

0
2853
Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnams kol kas nepavyko nustatyti žmogų partrenkusiojo tapatybę. Ką nors žinančius, prašome susisiekti su pareigūnais.

Šeštadienio popietę avarijoje ties Eibariškių parku Radviliškyje buvo sunkiai sužalotas Arūnas Bernikas. Prieš kelias dienas 50 metų jubiliejų atšventusį radviliškietį pėsčiųjų perėjoje partrenkė vairuotojas, kuris pasišalino iš avarijos vietos. Anot liudininkų, tai buvo mėlynos spalvos VW Passat karavanas, kuris partrenkęs žmogų net nesustodamas nurūko tolyn.

Įvykio vietoje liko nukentėjusiojo radviliškiečio batai. Piniginę liudininkai perdavė pareigūnams.

Artimieji įtaria, kad pėstyjį partrenkęs vairuotojas galėjo būti Radviliškio miesto gyventojas, kuris žinojo kuriose konkrečiose vietose yra miesto vaizdo kameros. Pasak avariją mačiusiųjų ir vėliau bandžiusių vytis žmogų partrenkusį vairuotoją, šis dideliu greičiu nulėkė į Radviliškio mašinų gamyklos pusę, o vėliau pasuko į Eibariškių mikrorajoną. Šioje Povyliaus ir Vytauto gatvių sankryžoje nėra vaizdo kamerų, tuo tarpu kitoje – yra.

Jei pastebėjote, kad VW Passat ar panašios markės ar modelio automobiliui trūksta šoninio veidrodėlio, arba žinote daugiau informacijos apie tai, susisiekite su policija. To labai prašo nukentėjusiojo artimieji.

4.3 6 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments