Susisiekimo ministerijoje dalinami milijonai, bet Radviliškis gauna tik trupinius

0
275
Radviliškio valdžia neįtikino Susisiekimo ministerijos, kad jai būtinos lėšos kelių infrastruktūrai.

Šiandien Susisiekimo ministerija pranešė apie papildomai išdalintus 150 mln. eurų Lietuvos kelių infrastruktūros gerinimui. Deja, Radviliškis ir vėl liko tuščiomis. Kaimyniniai rajonai gavo šimtais tūkstančių ar net milijonais eurų pagalbos, tuo tarpu mero Antano Čepononio vadovaujamas rajonas liko nemylimos podukros vietoje.

Nors vietos politikai tvirtina, kad Radviliškis pamirštamas dėl partinės priklausomybės, panašu, kad tai nėra visai tikslu. Gretimam Raseinių rajonui taip pat vadovauja konservatorių politikas Andrius Bautronis, bet raseiniškiai gavo kone dvigubai daugiau nei radviliškiečiai. Pavyzdžiui, Radviliškio valdininkai pateikė prašymą 2 mln. 072,6 tūkst. eurų, tačiau gavo tik 849,1 tūkst. eurų. Tuo tarpu raseiniškiai paprašė 2 mln. 046,2 tūkst. eurų, o skirta 1 mln. 515,2 tūkst. eurų.

Radviliškio valdžia ypač stengėsi išasfaltuoti kelio atkarpą į privačią mokyklą “Pažinimo licėjus” motyvuodami, kad pernai sukurtos naujos darbo vietos, tačiau Ekonomikos ir inovacijų ministerija tam nepritarė. Susisiekimo ministerija Raseinių rajonui skyrė net 519 tūkst. eurų keliams į naujai sukurtas darbo vietas.

Palikti komentarą

avatar