Tarybos narį T.Januševičių paskiepijo nuo COVID-19 – apie tai praneša pats politikas

0
971
Tomas Januševičius paskelbė viešai apie paskiepijimą nuo COVID-19. Politiko asmeninio archyvo nuotrauka.
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Šiandien vakare, sausio penktą dieną, Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos narys Tomas Januševičius viešai paskelbė, kad yra paskiepytas nuo virusinės infekcinės ligos. Traumatologu dirbantis Radviliškio ligoninėje konservatorių frakcijai priklausantis politikas yra vienas iš pirmųjų viešai apie tai pranešęs.

Radviliškyje šiuo metu yra bent keliolika COVID-19 židinių. Kaip praneša Radviliškio rajono savivaldybės atstovai, kad didžiausias židinys šiuo metu fiksuojamas Radviliškio rajono pirminės sveikatos priežiūros centre (poliklinikoje). Joje serga dauguma gydytojų, slaugytojų, administracijos darbuotojų. Kiti protrūkiai vis dar fiksuojami ir Prekinių vagonų remonto depe Radviliškyje, UAB „Multimeda“.

Taip pat gruodžio mėnesį fiksuoti nauji protrūkiai UAB „Medicinos namai šeimai“, AB „Kiaulių veislininkystė“, PC „Norfa“ (Dariaus ir Girėno g. Radviliškyje), UAB „Radviliškio duona“, UAB „Agroratas“, Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos centre, Radviliškio verslo ir technologijų mokymo centre, UAB „Saugora“.

Infekcijų plitimą ribojantis režimas įvestas vienoje Šeduvos lopšelio-darželio grupėje.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar