V.Smalinskas pripažįsta tinkamai nepasirūpinęs Radviliškio ligoninės medikais

0
1983
Ne visiems Radviliškio ligoninės darbuotojams už viršvalandžius mokama teisės aktų nustatyta tvarka. Direktorius V.Smalinskas turės aiškintis, kodėl Reanimacijos ir Intensyvios terapijos skyriuje slaugytojoms nemokama už viršvalandžius.

Epidemijos grėsmė neaplenkia ir Radviliškio. Vakar buvo paviešintas pirmasis Covid-19 užsikrėtimo Radviliškio rajono atvejis. Radviliškio ligoninės direktorius Vaidas Smalinskas pripažino, kad pagalbos iš rajono valdžios sulaukiantis per mažai. Viešoje įstaigos Facebook paskyroje vadovas patvirtino, kad ligoninės medikai kreipėsi pagalbos į nevyriausybines organizacijas. Tiesa, V.Smalinskas su jam būdingu uolumu iš pradžių bandė iškvosti iš žurnalistų besikreipiančiųjų pavardes. Ką darytų sužinojęs konkrečias pavardes, V.Smalinskas neatskleidė.

Ligoninės direktorius negalėjo pateikti konkrečių skaičių dėl turimų apsaugos priemonių. Paprašytas pakomentuoti, V.Smalinskas tik nurodė, kad šiuo metu nėra gydomi pacientai, užsikrėtę Covid-19 virusu, todėl visko pakanka. Kad ligoninėje ne viskas gerai su apsaugos priemonių aprūpinimu, medicininio išsilavinimo neturintis V.Smalinskas patvirtina netiesiogiai. Anot jo, sveikintina iniciatyva, kad darbuotojai desperatiškai ieško priemonių ir pas nevyriausybininkus.

Kad visame Radviliškio rajone situacija nėra tinkamai valdoma, išduoda ir ekstremalių situacijų komisijos bei operacijų centro veiksmai. Nacionalinė žiniasklaida pranešė visą užsikrėtusio Covid-19 virusu ūkininko iš Raudondvario (Pakalniškių seniūnija) kelionę jam grįžus iš Meksikos. Tačiau rajono valdžia apie tai sužinojo gerokai pavėlavusi – po kelių dienų. Maža to, operacijų centrui vadovaujantis Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justinas Pranys džiaugiasi gavęs paramą iš viešosios įstaigos, kuri paaukojo 15 tūkstančių eurų. Kodėl Radviliškio rajono savivaldybė, kurios sąskaitoje yra daugiau nei 5,5 milijono eurų, jų nenaudoja būtinų apsaugos priemonių pirkimui, o agituoja gyventojus aukoti kaukes, respiratorius ir kitas būtinas priemones, tampa nebesuprantama.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia