Valdžios turas – po rajoną

0
476

Jau antra savaitė  kai meras Vytautas Simelis su savo palyda tęsia kelionę po visas seniūnijas. Oficiali priežastis – pernai nuveiktų darbų ataskaita. Pirmutine stotele pasirinkta seniūno Rimanto Liukumo vadovaujama Tyrulių seniūnija. Į vieną atokiausių ir mažiausiai gyventojų turinčią seniūniją teikėsi atvažiuoti tik rajono vadovas ir administracijos direktorė Jolanta Margaitienė. Tiesa, jie dar į savo būrį pasiėmė ir Savivaldybės įmonės „Radviliškio vanduo“ direktorių Egidijų Barčkų. Pamatyti gyvai rajono valdžią atėjo tuzinas gyventojų.
Pradedamas susitikimą su Tyrulių ir kitų gyvenviečių žmonėmis, meras V. Simelis pirmiausiai akcentavo, kad pernai rajonui vadovavo du trečdalius laiko. Bet kitus keturis mėnesius laikinai Radviliškio savivaldybės vairą laikė Mindaugas Pauliukas, kuris pas gyventojus taip ir neatvyko. Kaip ir nebuvo kitų valdžios vyrų. Justinas Pranys, administracijos direktoriaus pavaduotojas, atvykti negalėjo dėl asmeninių priežasčių šeimoje, o mero pavaduotojas Vytautas Krikščiūnas taip pat nurodė negalintis dalyvauti.
V. Simelis atsiskaitydamas aiškino,  kad jį išrinkus meru, situacija savivaldybė nėra tokia prasta, kaip kas prognozavo. „Kai tapau rajono vadovu, daugelis sakė, kad bus sunku. Esą
esu vienas, neturiu palaikymo, tačiau darbai vyksta, kalbamės su administracija, jos direktore, aptariame ir priimame sprendimus, todėl kalbos, kad man nieko nepavyks, nepasitvirtino“, – Tyrulių seniūnijos žmonėms sakė meras.
Administracijos direktorė nedaugžodžiavo. Beje, J. Margaitienė ir Taryboje nesiteikė pristatyti savo ataskaitos. Susidaro įspūdis, kad arba nežino, kas yra parengta, arba nėra kuo didžiuotis, išskyrus sugebėjimą „taupyti“. Tačiau Tyrulių gyventojai buvo išskirtinai mandagūs ir valdžiai neteko bėgti nuo įpykusių žmonių, kurie nesidomėjo, kodėl administracijai kelinti metai iš eilės „pavyksta“ banke laikyti po penkis milijonus eurų neišnaudotų biudžeto lėšų. Susirinkime dalyvavę žmonės uždavė vos porą klausimą apie vandentiekio įsivedimą.

Marius ALEKSIŪNAS

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia