Smegduobės vietoje – prekybininkų palapinė

0
1511
Draugystės prospekte į smegduobę kartą įkrito automobilis. (Ilonos Balčiūnaitės nuotr.)

Šiauliuose šalindami nuotekų vamzdyno avarijos pasekmės Draugystės prospekte “Šiaulių vandenys” sumontavo prekybininkų palapinę. Dažnas pravažiuojantis atkreipia dėmesį į vidurį gatvės iškilusią ryškią geltoną palapinę ir stebisi, ką joje pardavinėja.

Aiškėja, kad Draugystės prospekte besidarbuojantys darbininkai neprekiauja obuoliais ar megztukais, o likviduoja nuotekų vamzdyne įvykusios avarijos padarinius.

Dar prieš Kalėdas visai netoliese į smegduobę įkrito šiauliečio vairuojamas automobilis “Toyota”. Nors kaltę buvo bandoma suversti prospekto rekonstrukciją atliekančiai “Plungės Lagūnai”, bet išaiškėjo, kad tai nuotekų trasoje įvyko avarija ir buvo išplautas grunto pagrindas. Darbų vadovas patvirtino, kad Šiaulių miesto savivaldybės atstovai įpareigojo už vandentiekio trasas atsakingą Savivaldybės įmonę sutvarkyti vamzdyną iki kovo 15 dienos, kol rangovas sustabdė darbus technologinei pertraukai.

“Šiaulių vandenys” ryšiams su visuomene atstovė Džiuljeta Korsakienė patvirtino, kad įmonė ten keičia senus vamzdžius. Tačiau daugiau nieko pasakyti negalėjo. Ar tikrai suderintas eismo apvažiavimas su policija ir kitomis institucijomis, niekas iš įmonės patvirtinti negalėjo. Tad kol kas belieka tikėtis, kad pravažiuojantis transportas neužkliudys palapinės ir joje dirbantys darbininkai nenukentės.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia