Vienoje Radviliškio rinkimų apylinkių dingo dokumentai

0
1855
Pradingusių dokumentų paieškos priminė aštraus siužeto filmą. Dokumentai dar nerasti.

Vakar V.Kudirkos rinkimų apylinkėje neaiškiomis aplinkybėmis dingo tam tikri dokumentai. Vienai didžiausių Radviliškio-Tytuvėnų rinkimų apygardoje esančių apylinkių vadovauja Sonata Dekker, kurią delegavo konservatorių partija. Šioje apylinkėje VRK nurodė, kad yra registruoti 2734 rinkimų teisę turintys asmenys.

Dokumentai, kaip teigia Vaidotas Jakavičius, pirmininkaujantis rinkimų apygardos Nr. 44 komisijai, buvo asmenų, kurie šiuose rinkimuose turi teisę balsuoti namuose. Komisijos narė Brigita Jakubaitienė turėjo nueiti į 13 rinkėjų namus, tačiau sugrąžino tik dviejų dokumentus. Kitų vienuolikos dokumentų paieškos priminė trilerio scenarijų – buvo blokuojamas narės automobilis, liudininkai praneša net apie veržimąsi į kolegės namus.

Šiai minutei, tvirtina V.Jakavičius, pas rinkėjus buvo kiti apylinkės komisijos nariai. Kai tik gaus visų paaiškinimus, apygardos komisija spręs, ką toliau daryti. Su apylinkės komisijos pirmininke S.Dekker ir dokumentų praradimu kaltinama B.Jakubaitiene susisiekti nepavyko.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia