Virėja įgyvendino svajonę – Radviliškyje įsteigė kavinę

0
3620
Klientai maistą galės pasiimti į namus, pristatymo į namus paslaugos – tolimesnė ambicija.
Dovanos

Ilgai brandintą svajonę įgyvendinti niekada ne vėlu. Net jei „koją“ kiša griežtos karantino sąlygos. Tai iliustruoja radviliškietės Dianos Gudžiūnienės asmeninė istorija. Trisdešimt metų maitinimo sektoriuje virėja dirbusi moteris netrukus Radviliškyje atidarys nuosavą kavinę.

30 metų brandinta svajonė

D.Gudžiūnienė visą gyvenimą dirbo samdomą darbą, bet nepaisant to, ji visada turėjo labai konkretų tikslą. „30 metų dirbau virtuvėje skirtingose maitinimo įstaigose: kavinėse „Savas kampas“ ir „Linda“, viešbučio „Central Hotel“ restorane, bet visada norėjau kažko savo. Tam tikslui daug metų taupiau. Turėti savo kavinę – viso mano gyvenimo svajonė“, – sako radviliškietė. Moteris neslepia, kad jai pavyko gauti subsidiją darbo vietai steigti.

„Keturis mėnesius buvau registruota darbo biržoje, samdomo darbo nebesinorėjo. Mintis dėl subsidijos buvo ekspromtu, nes savo planų nebūčiau atsisakiusi nepriklausomai nuo Užimtumo tarnybos atsakymo. Jeigu jau pradedi, tai kelio atgal nėra“, – įstikinusi radviliškietė. Oficialiai moteris įmonę įsteigė lapkričio 1 dieną. Atidarymo planus teko nukelti, nes lapkričio 7 dieną buvo paskelbtas karantinas.

Planus sujaukė karantinas

Patalpų paieškos moteriai ilgai neužtruko, kadangi komercinių patalpų pasiūla šiuo metu Radviliškyje didelė, kaip niekad. Moteris buvo tikra, kad geriausia vieta kavinei – Radviliškio miesto centras. Gana greitai apsispręsta, kad tam labai tik buvusio baro „Svirnelio“ patalpos.

Oficialiai moteris įmonę įsteigė lapkričio 1 dieną. Jei ne lapkričio 7 dieną paskelbtas karantinas, kurio iš anksto moteris nenumatė, kavinė jau veiktų.  Atidarymo planus teko nukelti. Radviliškietė neslepia, kad nuo svajonės iki tikslo išsipildymo – gana sunkus ir ilgas kelias.

Plačiau apie tai, kaip D.Gudžiūnienei pavyko įgyvendinti savo svajonę, skaitykite naujausiame savaitraščio „Visuomenės balsas“ numeryje.

Ankstesnis straipsnisMaironio gatvės daugiabutyje rastas pusamžės moters kūnas
Kitas straipsnisRadviliškio policijos komisariate suniokotas turtas

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia