VRK E. Mončauskui atėmė mandatą dėl teistumo

0
2068
Buvęs valdininkas prisidirbo - su gauja kankino šerną, kuriam rovė iltis, tikėtina dėl to, kad nesužeistų šunų. Teismas skyrė politikui 100 MGL dydžio baudą.

Šiandieniniame posėdyje Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) svarstė Tarybos nario Ernesto Mončausko mandato panaikinimo klausimą dėl įsiteisėjusio Šiaulių apygardos teismo nuosprendžio. Politiko, nuteisto už žiaurų elgesį su gyvūnais interesus atstovo jo sesuo advokatė Monika Galuževičienė. 

Brolio interesus atstovavusi teisininkė VRK komisijos narius įtikinėjo, kad sakė ji: “pakarti – negalima paleisti”.

Be to, advokatė gąsdino VRK naujais ieškiniais ir didžiulėmis bylinėjimosi išlaidomis. Pats buvęs politikas visiškai nepasisekė, tik paprašė jam pateikti klausimų. Neatsidaro nė vienas komisijos narys, kuris būtų panoręs politikai užduotį klausimų.

VRK neįsiklausė į E. Mončausko advokatės poziciją – VRK bendru sutarimu apsisprendė panaikinti E. Mončausko įgaliojimus anksčiau laiko. Šį sprendimą jis dar gali skųsti teismui.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia