
Šiaulių vairuotojai ir viešojo transporto keleiviai turėtų ruoštis pokyčiams Žemaitės gatvėje. Nuo Vaidoto iki Pakruojo gatvės ruožo pradedami rangos darbai, tad autobusai nukreipiami per šalia esančią Birštono gatvę.
Darbai truks apie du mėnesius – tiek laiko prireiks, kol gatvė bus paruošta autobusų eismui tinkama danga.
Savivaldybės atstovai spūsčių vietų kol kas neatskleidžia, tačiau patyrę vairuotojai tikrai gali susidurti su lėtesniu eismu įvažiuojant į Žemaitės gatvę nuo Vaidoto gatvės, Birštono gatvėje ties sankryža su Žemaitės gatve bei Pakruojo gatvėje prie laikino galinio sustojimo.
Galinį sustojimą Žemaitės gatvėje laikinai perkėlus į Pakruojo gatvę, pateikiama nauja schema, kuri padės keleiviams susiorientuoti laikinoje tvarkoje. Vairuotojams ir keleiviams rekomenduojama atidžiai sekti eismo ženklus ir planuoti keliones atsižvelgiant į galimą spūstį.