140 kilogramų atsikračiusi Ugnė Usevičiūtė atskleidė kaip jai tai pavyko

0
2623
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

„Visi mes žmonės“ pašnekovė verslininkė Ugnė Usevičiūtė turbūt labiausiai apkalbamas žmogus Radviliškyje: per porą metų jai pavyko numesti 140 kilogramų – beveik du trečdalius savo svorio. „Jeigu jau išsikeliu tikslą, einu iki galo“, – TV3 televizijos žurnalistams sako Ugnė. Tad vieną dieną ji pabudo su mintimi, jog laikas lieknėti – pranešė apie tai bendradarbiams ir paskelbė įrašą į socialinį tinklą „Facebook“.

Kaip rašoma tv3.lt, pakeitusi produktus sveikesniais, sureguliavusi režimą, pradėjusi daug judėti, sportuoti ji tikina, jog mesdama svorį visai nesikankino. Energija trykštanti moteris prisipažįsta: dabar ji turi naują tikslą. Plačiau apie tai, kaip radviliškietei verslininkei Ugnei Usevičiūtei per metus pavyko numesti beveik 140 kilogramų, galima išvysti vaizdo siužete.

Žurnalo „Žmonės“ ir TV3 televizijos kuriamą laidą „Visi mes žmonės“ galima žiūrėt kiekvieną sekmadienį 17.30 val. per TV3 televiziją.
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/video/1017316/beveik-140-kilogramu-atsikraciusi-lietuve-atskleide-kaip-jai-tai-pavyk

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar