Girtas globėjas įtariamas sumušęs globotinį

3
1729
Nors globotinio elgesys keitėsi į gerąją pusę, 66 metų jo globėjas kumščiais aptalžė jam veidą ir galvą.
Nors globotinio elgesys keitėsi į gerąją pusę, 66 metų jo globėjas kumščiais aptalžė jam veidą ir galvą.
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Spalio 30 dieną apie pusę aštuonių vakaro Šiaulėnuose įsikūrusios šeimynos “Dagilėlis” vienas globėjų primušė 14 metų globotinį. Dar daugiau. 66 metų vyras “auklėjo” pasiimtą globoti vaiką būdamas girtas. Atvykusi policija kumščiais globotinio veidą ir galvą daužiusiam mušeikai nustatė 2,08 promilių girtumą – girtas globėjas buvo uždarytas į areštinę.

Primuštas paauglys Šiaulėnų miestelio Sulinkių gatvėje esančioje šeimynoje gyvena jau antrą kartą. Paskutinį kartą šeimynos globai jis atiduotas prieš metus laiko. Tiesa, nors anksčiau nėra buvę jokių duomenų dėl smurto prieš globotinį, pats primuštasis pridarydavo nemažai eibių. Įskaitant ir nusikalstamas veikas.

Silva Šimkevičienė, Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyriaus specialistė iš Šiaulių apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriaus, teigė, kad po globėjo smurto protrūkio paauglys yra perkeltas į saugią aplinką, tačiau nenurodė, kur. Radviliškio rajone be vaikų globos namų “Nykštukas” dar dirba ir keli laikinieji globėjai, pas kuriuos apgyvendinami nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėję vaikai. Specialistė taip pat informavo, kad Vaiko teisių apsaugos tarnybos atstovai apklausė kitus šeimynoje augančius vaikus, tačiau jokių nusiskundimų neišgirdo. Kol kas yra leista šeimynai toliau globoti kitus vaikus.

“Dagilėlio” šeimynoje likusi globėja Algė Stanislava Mačiulskienė atsisakė bendrauti su žiniasklaida ir paaiškinti, kodėl jos sutuoktinis pakėlė ranką prieš nepaklusnų globotinį. Šiaulėnų seniūnė Ieva Bliznikienė nieko negalėjo pasakyti, nors, teigė ji, kitą dieną po incidento nuvykusi į šeimyną pasiteirauti apie aplinkybes, tačiau valdininkės niekas nepriėmė.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

3
Palikti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
V.LLiudas Recent comment authors
newest oldest most voted
Liudas
Guest
Liudas

Mariau Aleksiūnai, pagal tamstos rašliavą ir ne šiaip rašliavą, o šmeižikišką, išeina, kad globotinis pradėjo taisytis, todėl ir gavo į galvą! O gal buvo priešingai, kad tinkamai auklėjamas globotinis pradėjo eiti į gerą? Tai konstatuoja kiti korespondentai, tai ar nevertėjo ir Aleksiūnui juos paskaityti, kad turėtų bent kokį supratimą apie ką eina kalba? O, kad globėjui neišlaikė nervai ir mažajam nusikaltėliui sudavė delnu per veidą, tai neleistina, bet jokia tragedija. Tragedija yra tai, kad vaikai turi tik teises, o pareigų nėra, tad darant niekšybes sudrausminus – globėjas vežamas į areštinę, o Lietuvoje nuo to vis daugėja būsimų nusikaltėliu ir net… Read more »

Liudas
Guest
Liudas

Dievas nėra iš valdžios iškrypėlių pasaulio, tad moko, kad yra teisės ir pareigos, kad jaunesnieji turi klausyti vyresniųjų ir t.t. ir net davė įstatymą: “Gerbk tėvą ir motina (globėjai yra sąlyginai tėvas ir motina), kad ilgai ir laimingai gyventum šioje žemoje, kurią Viešpats Dievas tau duoda”. “Vaikai būkit paklusnūs tėvams, jūs tėvai mylėkite vaikus, nes ir jūs turit Dangiškąjį Tėvą prieš kurį atsakysite (nepažodžiui)” Lietuvių liaudies posakis sako: “Mylėk kaip dūšia – krėsk kaip grūšią! Kapitalistas sako-vaikų teisės, vaikų teisės, vaikų teisės, taigi auga nauji banditai, kurie neturi pareigos, o tik teises. Dievas sako: “kas vaiko nemyli, tas neima rykštės!”… Read more »

V.L
Guest
V.L

O kas čia toks teisėjas, ar teisėja, kad nieko nežinodama žmogų vadina pijokėliu? Jei vieni komentatoriai skundžiasi, kad vaikai siautėja ir niekas jų netramdo, nes dabar tokia iškrypėlių valdžia, kad vaikui viskas galima, o tas kas bando sutramdyti, kad ir išgėręs, tai jau neigiamas elementas? “Neteiskite, kad nebūtumėte teisiami!” sako Visagalis Dievas, o ir pasisaugokit jaunųjų atžalų, kad netramdomi netaptų žudikais, sodindami į kalėjimą globėją, patys iš kalėjimų neišeis, kai dar paaugs, tada galėsite džiugtis naująja banditų kartą, kuri tokius užtarėjus taip pat traiškys, neklausdami kas jie tokie, ar kokie jie geručiai. Dievas sako: “žmogus nebaudžiamas linkęs nusidėti”, o tokie… Read more »