75 metų ir vyresniems pirmu skiepu privalu pasiskiepyti iki lapkričio 8–9 d.

0
257
Asociatyvi nuotrauka.

75 metų ir vyresni senjorai, kurie planuoja pasiskiepyti ir kartu norėtų gauti 100 eurų vienkartinę išmoką, turėtų suskubti tai padaryti – pirmąja vakcinos nuo COVID-19 doze spėti pasiskiepyti lapkričio 8 d. (pirmadienį) arba lapkričio 9 (antradienį).

Paskubėti reikia dėl to, kad 100 eurų vienkartinė išmoka skiriama už visą vakcinacijos kursą. Todėl tam, kad antruoju skiepu senjorai spėtų pasiskiepyti laiku – iki lapkričio 30 d., pirmąjį skiepą būtina gauti ne vėliau nei lapkričio 9 (antradienį), rašoma pranešime spaudai.

100 eurų išmoką asmuo galės gauti tik vieną kartą. Vienkartinę išmoką gaus ir nuo rugsėjo 1 d. nepasiskiepiję senjorai, kurie iki lapkričio 30 d. nepasiskiepys, bet bus persirgę COVID-19 ir dėl to negalės būti paskiepyti iki lapkričio 30 d., tačiau pasiskiepys laikotarpiu nuo šių metų gruodžio 1 d. iki 2022 m. kovo 31 d. Teikti prašymų gauti 100 eurų vienkartinę išmoką nereikės. Ji bus paskirta automatiškai. Duomenys apie vyresnio amžiaus asmenis bus tikrinami registre. Vienkartinę išmoką senjorai gaus kartu su pensija ar kita „Sodros“ mokama išmoka.

Parengta pagal BNS ir Eltos pranešimą

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia