Akmenė 4-2 nokautavo Radviliškį

0
219
Trečiose sezono rungtynėse FSK Radviliškis patyrė pralaimėjimą išvykoje. A.Novogreckytės nuotrauka.
Dovanos

Futbolo klubo “Cementininkas” žaidėjai neslėpė džiaugsmo, kad savo aikštėje pavyko nugalėti praeitų metų ketvirtos pagal pajėgumą lygos čempionus iš Radviliškio. Mindaugo Urbonavičiaus treniruojamas FSK “Radviliškis” skaudžiai pralaimėjo išvykoje ir po trejų rungtynių turi surinkę vos keturis taškus bei dalinasi ketvirta-penkta vieta su FC “Saulininko“ komanda iš Šiaulių.

Pirmasis įvartis į radviliškiečių vartus krito 18-ąją minutę – pasižymėjo Akmenės klubo legionierius G.R.L.Felipe. Baigiantis kėliniui, jis dar kartą nuginklavo svečių vartų sargą. Prieš pat pertrauką rezultatą pavyko sušvelninti radviliškiečiui Titui Boriavičiui.

Antrajame kėlinyje 62-ąją minutę saugas Edas Romanovas iš FSK „Radviliškis“ išlygino rezultatą, bet svečiai taip ir nesugebėjo atsilaikyti prieš “Cementininko” puolimą. Vos po kelių minučių Jonas Lebedevas išveda Akmenę dar kartą į priekį. Tačiau šeimininkai nestabdo apsukų ir užgula radviliškiečių vartus. Aikštės arbitras Aleksandras Stepanovas skiria 11 metrų baudinį, tad tas pats G.R.L.Felipe pelno trečiąjį savo įvartį ir dar labiau didina skirtumą. Rungtynių pabaigoje teisėjas priverstas parodyti geltoną kortelę šeimininkų žaidėjui Rokui Gecevičiui. Šiose rungtynėse nė vienas Radviliškio klubo žaidėjui nebuvo skirta geltona ar raudona kortele.

 

 

Ankstesnis straipsnisEkonomika pagal Jurgį neatsipirko – prokurorai reikalauja grąžinti lėšas
Kitas straipsnisRajono valdžia kviečia žmones į 2023 metų ataskaitos pristatymus seniūnijose

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia