Antrąją išankstinio balsavimo dieną į apylinkę plūdo rinkėjai: tarp pirmųjų Savivaldybės įmonių vadovai, administracijoje dirbantys specialistai ir politikai

0
1753
Savivaldybės administracijos ūkvedys Airidas Kemešys buvo tarp pirmųjų, balsavusiųjų antrąją išankstinio balsavimo dieną II rinkimų ture dėl Radviliškio rajono savivaldybės mero posto.

Nuo pat ankstaus ryto į Radviliškio miesto kultūros centrą plūdo rinkėjai. Kai kurie jų buriavosi prie durų, nors laikina apylinkė dar nebuvo atidaryta norintiems balsuoti. Komisijai pasiruošus priimti rinkėjus ir aštuntą valandą atvėrus duris, tarp pirmųjų dienos balsuotojų buvo Airidas Kemešys, Savivaldybės administracijos ūkvedys.

 

E.Barčkus savo balsą nusprendė atiduoti antrąją išankstinio balsavimo dieną.

Taip pat vienas pirmųjų buvo Egidijus Barčkus, Savivaldybės įmonės “Radviliškio vanduo” direktorius.

 

Politikas S.Nakutis – vienas tarp pirmųjų…

Per pirmąją valandą atėjo balsuoti kone keturios dešimtys rajono gyventojų. Tarp jų buvo ir Tarybos narys Sigitas Nakutis.

Rinkėjai pakartotiname balsavimo ture preliminariais duomenimis balsuoja aktyviau nei prieš dvi savaites. VRK duomenimis, vakar dieną balsavo 471 rinkėjas, dar 13 balsus atidavė spec. punktuose. Tuo tarpu prieš dvi savaites balsavusiųjų buvo 423 rajono gyventojai, ir 14 balsavo spec. punktuose. Tiesa, panaši situacija buvo per 2019 metų savivaldos rinkimus. Tada I ture iš anksto pirmąją išankstinio balsavimo dieną balsavo 358, o pakartotiniame ture jau 376 rinkėjai.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia